Przekaż 1% podatku na rozwój piłkarskich talentów!

Informujemy, że w tym roku istnieje możliwość finansowego wsparcia naszych młodych piłkarzy i piłkarek z Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego za 2020 rok.

Zachęcamy rodziców, przyjaciół, sympatyków oraz sponsorów Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno do dołożenia swojej „cegiełki” do rozwoju piłkarskich talentów w Krośnie i przekazanie jednego procenta podatku dochodowego. Może to zrobić każdy kto w tym roku będzie rozliczał się z Urzędem Skarbowym. 1% podatku dochodowego można przekazać na rzecz Stowarzyszenia Rozwoju Sportu Krośnieńskiego, które posiada status organizacji pożytku publicznego, a którego członkiem jest nasza Akademia.

W ubiegłym roku dzięki Waszej pomocy do naszej Akademii trafiła kwota 2 049,80 zł za co serdecznie dziękujemy! Za pozyskane z 1% podatku fundusze zakupiliśmy dodatkowy sprzęt do treningów, a część kwoty dołożyliśmy do organizacji Mikołajek w naszej Akademii.

1procent2020

By 1% podatku trafił do Beniaminka należy odpowiednio wypełnić rubryki w swoim zeznaniu podatkowym.

W wypełnianym zeznaniu podatkowym PIT za rok 2019, w części „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)” wpisujemy następujące dane:

W rubryce „Numer KRS” należy wpisać: 0000217739

W rubryce „Wnioskowana kwota” wpisujemy obliczoną kwotę zgodnie z instrukcją zawartą w tej rubryce.

W rubryce „Cel szczegółowy 1%” należy wpisać: Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno

W kolejnej rubryce „Wyrażam zgodę” możemy zgodzić się na przekazanie OPP swoich danych osobowych (imienia, nazwiska oraz adresu wraz z przekazaną kwotą), a w kolejnej rubryce wpisać informacje ułatwiające kontakt (np. numer telefonu, adres e-mail).

Razem budujmy emocje sportowe!