Rozwijamy młode talenty i ruszamy z nowatorskim projektem „ORLEN Beniaminek Talent Team”!

Projekt „ORLEN Beniaminek Talent Team” realizowany jest przez Akademię Piłkarską Beniaminek PROFBUD Krosno przy współpracy z naszym Sponsorem Strategicznym PKN ORLEN oraz Sponsorem Głównym Energa z grupy Orlen.

orlen_beniaminek_talent_team1

Celem projektu jest docenienie i promowanie najzdolniejszych zawodników i trenerów z naszej Akademii. Dawanie szansy rozwoju poprzez dodatkowe treningi indywidualne oraz możliwości kształcenia się w profesjonalnych Klubach i Akademiach z Polski.

„Projekt ten posiada bardzo szerokie ramy, stanowi dodatkową motywację do jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy. Pobudzenie swoistego rozwoju osób uczestniczących w projekcie, a w konsekwencji do większego zaangażowania się w treningi oraz rozwój na rzecz naszej Akademii” – mówi koordynator ds. szkolenia i organizacji Marek Adamiak.

„Co pól roku będzie następowała wymiana uczestników projektu, aby dawać szanse rozwoju większej grupie osób związanych z Akademią Piłkarską Beniaminek Profbud Krosno. Realizacja projektu rusza już w tym miesiącu. Informacje dotyczące trenerów i zawodników zakwalifikowanych do udziału w projekcie będziemy przekazywać indywidualnie wybranym do projektu osobom. Wtedy też podamy szczegóły realizacji projektu”. – podsumował Manager Akademii Jarosław Kwella.