Kończymy rok 2020 w Beniaminku …

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom Beniaminka za ten rok. Za niezapomniane chwile, dużą dawkę dobrej energii, entuzjazm i reprezentowanie naszej Akademii. Dziękujemy Trenerom i wszystkim z Beniaminek Team za wkład w rozwój szkolenia, wychowanie adeptów futbolu i systematyczną pracę, która przynosi efekty. Dziękujemy też tym osobom, które były  z nami w roku 2020 i przyczyniły się do rozwoju Akademii, a teraz pracują już w innym miejscu. Dziękujemy naszym absolwentom za pamięć o korzeniach i kapitalne reprezentowanie również Beniaminka w Polsce i Europie. Dziękujemy Rodzicom, którzy tak bardzo poświęcają się dla swoich pociech w pielęgnowaniu ich pasji. Dziękujemy wszystkim zespołom i trenerom z drużyn z którymi mogliśmy w tym roku rywalizować w sportowym duchu fair-play podczas meczów ligowych i turniejów. Wielkie uznanie dla wszystkich sponsorów, dobrych ludzi, sympatyków i osób, które dołożyły cegiełkę do rozwoju naszej „Kopalni Talentów”.

79512096_1065130943830848_1191362917899960320_o-(1)

Ten rok pełen wyzwań pokazuje że życie pisze różne scenariusze. I trzeba cieszyć się małymi rzeczami, a sukcesy przychodzą z radosnym sercem. Jesteśmy dumni i zaszczytem jest dla nas tworzyć razem tę nieszablonową organizację, która ma swoje „Dlaczego”, która ma swoją drogę i która krok po kroku będzie pielęgnowała ducha sportu i zgodnie z mottem „You’ll never walk alone” pokazywała, że nie ma rzeczy niemożliwych.

W 2021 roku wierzymy, że czekają nas dobre emocje, a wyzwaniom sprostamy. Mamy tak wiele do zrobienia. Są rzeczy co warto robić. Fajnie mieć marzenia i cele które można realizować. Warto wierzyć w ludzi i nigdy się nie poddawać.

Grupa Zarządzająca
Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno
Grzegorz Raus, Marek Adamiak, Jarosław Kwella