Beniaminek wygrywa „Comtcoaching.club Tournament” w kategorii wiekowej U-9 i leci do Portugalii!

Nasi mali zawodnicy grali dziś w piłkę we Wrocławiu, gdzie odbył się finałowy turniej „CCC Tournament U-9&U-10”. „Biało-niebiescy” zagrali w roczniku 2012 i mieli możliwość rywalizacji z zespołami: MOSiR Mińsk Mazowiecki, Olimpia Wtelno, Boruta Zgierz, Okocimski Brzesko, Football Stars&Champions Oława i Reprezentacją Comt Coaching Club.

ccc_u9_2

Beniaminek spisał się znakomicie wygrywając cały turniej i zapewniając sobie niesamowitą nagrodę w postaci obozu sportowego w Portugalii. Brawo ekipa!

Dziękujemy organizatorom z Comtcoaching.club za świetne piłkarskie emocje i mówimy do zobaczenia w Lizbonie. Podziękowania także dla wszystkich drużyn za sportową rywalizację.

Beniaminek U-9: Antek Guzik, Maciek Wojnowski, Jakub Kubusiak, Alan Szul, Jan Materniak, Kuba Piegdoń, Wiktor Włodarski, Staś Aszklar, Tymek Gazda, Marcin Staroń. Trenerzy: Łukasz Aszklar i Emilian Zygmunt.

Łukasz Aszklar (trener Beniaminka U-9): „Kończymy rok w super nastrojach wygrywając dzisiejszy turniej. Fajny prezent na Święta! Jadąc do Wrocławia mieliśmy świadomość, że jesteśmy jednym z faworytów do wygrania ale być faworytem, a wygrać to dwie różne sprawy. Dzisiaj pokazaliśmy charakter i wolę walki od pierwszej do ostatniej minuty we wszystkich meczach. Nawet przegrywając 0:3 potrafiliśmy się podnieść i wygrać całe spotkanie 4:3. Finał pokazał, że coraz lepiej radzimy sobie z presją. Dzisiaj grało tylko 10 chłopców ale do Portugalii leci cała grupa U-9! Na pewno będzie to niezapomniana przygoda. Dziękuję trenerowi Emilowi za pomoc podczas turnieju i wszystkim, którzy przyczynili się do wyjazdu do Wrocławia.”