Pewny awans dziewczyn z Beniaminka do Mistrzostw Polski w Futsalu U-16!

Nasza drużyna Beniaminek Girls grała zagrała w Turnieju Eliminacyjnym do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu. W Dębicy dziewczyny z Beniaminka rywalizowały w kategorii wiekowej U-16 i po trzech dobrych meczach z Puszczą Niepołomice, DAP Dębica i Naprzodem Sobolów mogły się cieszyć z awansu. Indywidualną nagrodę dla „Królowej Strzelczyń” otrzymała Martyna Jasłowska. Brawo dziewczyny!

girls_futsal_1

Beniaminek Girls: Karolina Józefczyk – Amelia Futyra, Wiktoria Frydrych, Kinga Głód, Aleksandra Helińska, Martyna Jasłowska, Maja Krychta, Nikola Tłuściak.

Jakub Kozner (trener Beniaminek Girls): „Świetna gra dziewczyn na parkiecie i w konsekwencji pewny awans do Finałów Mistrzostw Polski w Futsalu. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tak dobrego wyniku w Turnieju i chyba dla samych dziewczyn to też była miła niespodzianka, ponieważ byliśmy tam najmłodszą drużyną. W każdym z trzech spotkań odnosimy pewne zwycięstwo, na co składała się wzorowa gra w obronie, jedynie nad czym musimy popracować to lepsze wykończenie akcji, bo klarownych sytuacji podbramkowych było sporo. Przed turniejem odbyliśmy dodatkowe jednostki treningowe na hali, które także będziemy kontynuować, bo jak widać przyniosły one efekt.”

girls_futsal_2