Pokazowy trening Polskiego Związku Piłki Nożnej z udziałem zawodników Beniaminka!

W ostatni czwartek (26.11) na naszym obiekcie treningowym „PROFBUD Arenie” gościliśmy delegacje z Polskiego Związku Piłki Nożnej. Przeprowadzone zostały treningi pokazowe z udziałem naszych zawodników z roczników 2009 i 2011.

pzpn_3

Głównym prowadzącym był trener młodzieżowych reprezentacji Polski Marcin Włodarski, dodatkowo podczas treningów asystowali trenerzy naszej Akademii Marek Adamiak, Sławomir Walczak i Waldemar Szafran. Materiał jaki zgromadzili przedstawiciele PZPN-u będzie wykorzystany do szkoleń i kursokonferencji organizowanych przez PZPN przy szkoleniu przyszłych trenerów.

pzpn_1

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wziąć udział w tym przedsięwzięciu jednocześnie jesteśmy dumni, że PZPN zdecydował się na nasz obiekt oraz udział naszych trenerów i zawodników co niewątpliwie świadczy o wysokim poziomie naszej Akademii.

pzpn_2

Zapraszamy do oglądania obszernej galerii zdjęć z tego wydarzenia na naszym Facebooku, a już wkrótce wywiad z Koordynatorem tego wydarzenia z ramienia PZPN z Przemysławem Prętkiewiczem.

pzpn_5