Piłkarski weekend z turniejami „PROFBUD Arena Cup”!

W najbliższy weekend będziemy emocjonować się aż dwoma turniejami „PROFBUD Arena Cup”! W sobotę rywalizacja z udziałem drużyn z kategorii U-13, a w niedzielę na murawę wybiegną zespoły z kategorii U-12.

PAC_2020_1

Przed nami spora dawka piłkarskich pojedynków, bo w ciągu dwóch dni w planie jest rozegranie aż 108 turniejowych spotkań! Każda z drużyn spędzi na murawie dużo minut i liczymy, że to będzie bardzo dobrze spożytkowany czas przez zawodników oraz trenerów.

W związku z ograniczeniami wprowadzonymi na terenie całego kraju, dotyczącymi także imprez sportowych informujemy, że turniej odbędzie się bez udziału publiczności. Wstęp na obiekt będą mieli jedynie zawodnicy i trenerzy uczestniczący w turnieju. Przy wejściu na „PROFBUD Arenę” znajdują się pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk.

[KAMERY LIVE] Na sympatyków drużyn, które zagrają w ten weekend w „PROFBUD Arenie” mamy niespodziankę, na naszym obiekcie zamontowane zostały kamery monitoringu na trzech boiskach i będzie możliwość śledzenia tego co dzieje się na murawie. Linki do kamer podamy w sobotę rano na Facebooku Beniaminka i PROFBUD Areny.

Poniżej prezentujemy terminarz na naszej turniejowej grafice, jak wygląda skład poszczególnych grup można także sprawdzić na naszej stronie internetowej, na której będziemy na bieżąco aktualizować wyniki spotkań:

Harmonogram turnieju PA CUP jesien 2020 U-13 r 2008

Harmonogram turnieju PA CUP jesien 2020 U-12 r 2009