Firma przewozowa MIŚ partnerem naszej Akademii!

Chcielibyśmy przedstawić firmę z którą nasza Akademia współpracuje od wielu lat. Firma Miś, której właścicielem jest Pan Robert Wielgos towarzyszy naszej Akademii od 2007 roku, a jej kierowcy zwiedzili z nami całą Polskę i część Europy.

mis

Przez ostatnie lata dzięki tej współpracy mogliśmy przede wszystkim bezpiecznie i na czas docierać na miejsce turniejów, meczów, obozów i innych ciekawych wydarzeń sportowych w których braliśmy udział. Przez 13 lat współpracy firma Miś wielokrotnie udowodniła rzetelność i profesjonalizm świadczonych usług na rzecz naszej Akademii. Najbardziej u naszego partnera cenimy to, że zawsze są w stanie stanąć na wysokości zadania i zabezpieczyć dla nas transport praktycznie od ręki. Kontakt z kierowcami jest bardzo dobry, a nasz partner firma Miś jest pozytywnie odbierany przez naszych podopiecznych i ich Rodziców.

Przez blisko 25 lat obecności na rynku przewozów pasażerskich firma Miś zdobyła zaufanie wielu klientów, a także znacznie powiększyła tabor autokarowy, który jest stale unowocześniany. Jak mówi właściciel firmy Robert Wielgos – dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do korzystania z usług firmy Miś – jakość gwarantowana i poświadczona 13 letnią współpracą z naszą Akademią Piłkarską. Więcej na temat firmy na stronie internetowej – www.miskrosno.pl