Triumf Beniaminka U-12 na turnieju w Szalowej!

Przez trzy dni nasi zawodnicy z rocznika 2009 rywalizowali w turnieju „RESPECT Cup” rozgrywając w tym czasie 12 spotkań turniejowych2 mecze kontrolne. Mnóstwo minut na murawie i kolejne piłkarskie doświadczenie dla „biało-niebieskich”. Nasi chłopcy zmierzyli się z zespołami: Helena Nowy Sącz, GKS Gromnik, Poprad Muszyna, AP Czarni Jasło, Szóstka Jasło, Karpaty Krosno Glinik Gorlice, Sandecja Nowy Sącz, dwukrotnie graliśmy z Dunajcem Nowy Sącz i Tarnovią Tarnów oraz z zespołami gospodarzy – Respect Szalowa U-12 i U-13.

b2009_szalowa

Podopieczni trenera Sławomira Walczaka okazali się najlepsi w turniejowych zmaganiach sięgając po złote medale! Gratulacje dla całej ekipy!

Beniaminek U-12: Hubert Klara – Wiktor Szwast, Szymon Krówka, Jakub Zygmunt, Bartosz Tarnawski, Olivier Czech, Kacper Zając, Bartosz Okólski, Arian Fejkiel, Igor Wanik, Kamil Samborski, Patryk Biskup, Piotr Bober, Patryk Prajsnar, Szymon Kotulak, Miłosz Kubal.

Sławomir Walczak (trener Beniaminka U-12): „Bardzo udany wyjazd pod względem szkoleniowym, trzy dni spędzone w Szalowej to nie tylko udział w turnieju, ale również rywalizacja w meczach kontrolnych z zespołami U-13 i U-14. Co do obrazu samej gry mimo dobrego wyniku nie do końca mogę być zadowolony, graliśmy zbyt wolno i przewidywalnie oraz mało kreatywnie w strefie bezpośredniego zagrożenia pod bramką przeciwnika. Zdaję sobie sprawę, że chłopcy mieli w nogach dodatkowe minuty z meczy kontrolnych, gdzie naprawdę wyglądali bardzo dobrze. Taki był plan na ten wyjazd, chciałem żeby zawodnicy grali jak najwięcej.”