W weekend „PROFBUD Arena Cup” w dwóch kategoriach wiekowych!

Przed nami spora dawka piłkarskich pojedynków, bo w najbliższy weekend rozegrane zostaną turnieje „PROFBUD Arena Cup” w dwóch kategoriach wiekowych! W sobotę (7 listopada) w „PROFBUD Arenie” będziemy emocjonować się meczami drużyn z kategorii wiekowej U-10, a w niedzielę na murawę wybiegną ekipy z kategorii wiekowej U-11.

PAC_2020_jesien_1

Zapowiada się ciekawa piłkarska rywalizacja, w każdym z turniejów udział weźmie 18 drużyn, które równocześnie na trzech boiskach rozegrają 63 mecze – 45 w fazie grupowej i 18 w fazie finałowej.

W związku z ograniczeniami wprowadzonymi na terenie całego kraju, dotyczącymi także imprez sportowych informujemy, że turniej odbędzie się bez udziału publiczności. Wstęp na obiekt będą mieli jedynie zawodnicy i trenerzy uczestniczący w turnieju. Przy wejściu na „PROFBUD Arenę” znajdują się pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk.

pac_2020_1

Poniżej prezentujemy terminarz na naszej turniejowej grafice, jak wygląda skład poszczególnych grup można także sprawdzić na naszej stronie internetowej, na której będziemy na bieżąco aktualizować wyniki spotkań:

Harmonogram turnieju PA CUP jesien 2020 U-10 r 2011

 

Harmonogram turnieju PA CUP jesien 2020 U-11 r 2010 (1)