Ligowy raport ze spotkań Beniaminka (13)

Kolejny piłkarski weekend za nami! W piątek, sobotę i … wtorek drużyny Beniaminka PROFBUD Krosno U-15, U-12 i U-11 rywalizowały na ligowych boiskach, a relację z tych spotkań prezentujemy poniżej.

Mecz Beniaminka U-13 z AP Stalowa Wola został przełożony na inny termin.

Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego
Karpaty Krosno – Beniaminek PROFBUD Krosno 1:3

Bramki: Oliwier Blama, Dawid Krzywda, Antoni Aszklar.

Beniaminek U-15: Karol Borowski – Franciszek Urbanik, Krystian Paczkowski, Maksymilian Chilik, Kamil Świątek – Antoni Aszklar, Szymon Gierlach, Miłosz Bolek, Oliwier Blama, Jakub Kościelniak – Dawid Krzywda oraz Bartosz Mermon, Remigiusz Dubiel, Kornel Półchłopek, Jakub Kalityński, Dawid Cyrkiel, Antoni Krawiec, Szymon Szmyd.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-15): „Jak na derbowy pojedynek przystało dużo walki i serducha z jednej i z drugiej strony. Do przerwy mieliśmy dość duży problem z wyprowadzeniem piłki przy rosłych napastnikach rywali, czym za bardzo prosiliśmy się o bramkę z prostych nie wymuszonych strat. Na szczęście przetrwaliśmy ten okres bez szwanku i odgryźliśmy się dwoma golami przed przerwą. Druga połowa z wyjątkiem pierwszych nerwowych minut wyglądała znacznie lepiej w czym na pewno pomogła bramka z rzutu wolnego na 1:3, po niej łatwiej było kontrolować spotkanie i przede wszystkim na większym luzie operować piłką. Dziękuję chłopakom za walkę i serce włożone w spotkanie z bardzo trudnym i wymagającym rywalem.”

Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – AP Wiki Sanok 6:0

Bramki: Bartosz Okólski 2, Patryk Biskup 2, Kacper Zając, Adrian Fejkiel.

Beniaminek U-12: Igor Wanik – Piotr Bober, Szymon Krówka, Jakub Zygmunt, Olivier Czech, Błażej Chilik, Kacper Zając, Bartosz Okólski, Adrian Fejkiel oraz Hubert Klara, Bartosz Tarnawski, Patryk Biskup, Wiktor Szwast.

Sławomir Walczak (trener Beniaminka U-12): „Spotkanie toczone w trudnych warunkach co często uniemożliwiało rozgrywanie składnych akcji, mimo wszystko w tym meczu bardzo dobrze wyglądały boczne sektory, a w nich boczni obrońcy dający dużo jakości w ofensywie.”

b2010_liga1

Liga Młodzika OZPN Krosno
Karpaty III Krosno – Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 0:4

Bramki: Wiktor Włodarski 2, Franciszek Szyndak, Jakub Kopczak.

Beniaminek U-11: Antoni Gęsiak, Fabian Jastrząb, Franciszek Szyndak, Alan Połdiak, Kacper Janowski, Szymon Puchalski, Daniel Szczurek, Mateusz Jurczak, Wiktor Włodarski, Filip Szwerc, Jakub Kobczak, Filip Waclawski, Oskar Zygmunt, Maksymilian Półchlopek. Trener Waldemar Szafran.

Waldemar Szafran (trener Beniaminka U-11): „Mecz z Karpatami był ostatnim spotkaniem ligowym w tej rundzie. Każdy mecz traktowaliśmy jako inny rodzaj treningu, najlepszy sposób zdobywania doświadczenia i umiejętności taktycznych w grze. Jestem bardzo zadowolony z podstawy moich zawodników, w każdym meczu dążyli do zwycięstwa, ale nie za wszelką cenę. Bardzo mi zależało żeby nasza drużyna miała swój styl, żeby zwycięstwa były konsekwencją dobrej gry. Praca z nimi na treningach i prowadzenie tej drużyny na meczach jest przyjemnością!”