W najbliższą sobotę kolejna edycja ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi!

Dzięki współpracy ze sponsorem strategicznym naszej Akademii firmą PKN ORLEN oraz Gminą Miejsce Piastowe w najbliższą sobotę (24 października) na „PROFBUD Arenie” odbędzie się kolejna już edycja naszego festiwalu „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”!

orlen_bss_liga

Ze względu na panujące w naszym kraju obostrzenia dotyczące COVID-19 formuła rozgrywania turnieju będzie całkowicie podporządkowana wymogom bezpieczeństwa jakie obowiązują w naszym kraju. Aby maksymalnie zminimalizować zagrożenie sobotni turniej będzie podzielony na dwie tury i niestety odbędzie się bez udziału publiczności.

  • I tura 9:00 – 11:00 – Przedszkola Piłkarskie (roczniki 2014/2015 i młodsi) oraz BSS Grupa Starsza (roczniki 2010/2011) – ceremonia zakończenia w godz. 11:00 – 11:30.
  • II tura 12:00 – 14:00 – BSS Grupa Młodsza (roczniki 2012 /2013) – ceremonia zakończenia 14:00 – 14:30.

orlen_bss_03

Przypominamy, że udział w turnieju jest całkowicie darmowy pod warunkiem, że zawodnik nie ma zaległości z płatnościami oraz posiada strój Beniaminka.

Rywalizacja nie ma na celu wyłonienia zwycięzców, a przede wszystkim liczy się dobra zabawa, piękne wspomnienia i fajnie spędzony czas. Każdy zawodnik i zawodniczka za udział w Orlen Beniaminek Soccer Schools Lidze otrzyma naklejkę do dzienniczka „Beniaminkowy Przedszkolak na Medal” oraz kolejnego już medalu, który w połączeniu z innymi medalami z poprzednich edycji utworzy jeden duży „Medal puzzle”.

Do zobaczenia na festiwalu!