Treningi oraz mecze drużyn naszej Akademii bez udziału publiczności!

W związku z ograniczeniami wprowadzonymi od 17 października na terenie całego kraju prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad oraz wytycznych Służb Sanitarnych.

beniaminek_krosno_herb

W oparciu o te wytyczne wprowadzamy całkowity zakaz udziału publiczności w treningach oraz meczach i turniejach, w których w roli gospodarza występują drużyny Beniaminka. Apelujemy o rozsądne i dojrzałe potraktowanie tej kwestii.

Ministerstwo Sportu: Bądź bezpieczny – stosuj zasadę DDMA

Nasze zdrowie zależy od wzajemnej odpowiedzialności. Każdy ma wpływ na to, jak szybko epidemia zostanie zahamowana. W jaki sposób możemy to zrobić? Wystarczy stosować zasadę DDMA, dzięki której chronimy siebie i innych:

D jak dystans
D jak dezynfekcja
M jak maseczka
A jak aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe

Utrzymywanie dystansu min. 1,5 m od innych osób, częste mycie rąk woda z mydłem i ich dezynfekcja, a także zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej – to podstawowe czynności, które pozwalają ograniczyć ryzyko zakażenia koronawirusem.

Walkę z zagrożeniem wspiera także aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe. Jest w pełni bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna. Co ważne, im więcej osób będzie z niej korzystać, tym szybciej i skuteczniej ograniczymy tempo i zasięg rozprzestrzeniania się koronawirusa.