Świetna postawa Beniaminka U-9 w „FIBRAIN CCC U9 & U10 TOURNAMENT”!

Wczoraj (14 październik) w Rzeszowie nasza drużyna z rocznika 2012 pokazała bardzo dobry futbol. Ofensywna gra przyniosła sporo goli, co przełożyło się na zwycięstwo w klasyfikacji końcowej i przepustkę do turnieju finałowego! Wygraną w turnieju eliminacyjnym „biało-niebiescy” zapewnili sobie także wspaniałą nagrodę w postaci biletów lotniczych na obóz sportowy w Portugalii! Brawo „Beniaminki”!

121601001_981127702400583_1068160163909570286_o

Beniaminek U-9 zagrał z Hetmanem Zamość, Elite Future Players, Siarką Tarnobrzeg, Termalicą Brukt-Bet Nieciecza, JKS Jarosław i dwukrotnie z Czarnymi Oleszyce. Dziękujemy za grę naszym boiskowym rywalom, podziękowania także dla organizatorów z Comtcoaching.club i do zobaczenia na Finale we Wrocławiu.

12

Beniaminek U-9: Wiktor Buba, Kuba Kubusiak, Maciek Wojnowski, Wiktor Włodarski, Lena Polek, Kuba Piegdoń, Alan Szul, Staś Aszklar, Jaś Janocha, Miłosz Bednarz.

Łukasz Aszklar (trener Beniaminka U-9): „Kolejny udany turniej w naszym wykonaniu. Bardzo dobra gra całego zespołu i zasłużone pierwsze miejsce. Fazę grupową przeszliśmy jak burza wygrywając wszystkie mecze i nie tracąc przy tym żadnej bramki. W fazie pucharowej jedynie w półfinale mieliśmy problem z wykończeniem dogodnych sytuacji, a bramkę na wagę zwycięstwa strzeliliśmy w ostatnich sekundach spotkania. Jeszcze raz gratulacje dla całej ekipy. W listopadzie czeka nas finał krajowy, na którym zrobimy wszystko aby jak najlepiej się zaprezentować.”