DAP Dębica i Stal Rzeszów triumfują w „VIVALDI Cup”!

W sobotę 10 października odbył się pierwszy turniej „pod balonem” w sezonie 2020/2021 – „VIVALDI Cup”. W „PROFBUD Arenie” rywalizowało 9 drużyn z dwóch kategorii wiekowych U-11 i U-10.

vivaldi_cup4

Na murawie toczyła się ciekawa rywalizacja, każda z drużyn spędziła w grze sporą liczbę minut doskonaląc swoje piłkarskie umiejętności i walcząc o zwycięstwo w turnieju. W akcji można było zobaczyć zawodników z następujących klubów: Stal Rzeszów, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, DAP Dębica, AP Wiki Sanok, Wilczki Lesko i oczywiście gospodarzy z Beniaminka PROFBUD Krosno.

vivaldi_cup3

Oglądaliśmy tego dnia sporo zaciętych spotkań i stojących na dobrym poziomie spotkań, często o końcowym wyniku decydowały niuanse w postaci dobrych parad bramkarzy czy goli w ostatnich sekundach spotkań, a w końcowym rozrachunku tego dnia najlepsi okazali się zawodnicy Stali Rzeszów (rocznik 2011) i DAP Dębica (rocznik 2010), a końcowe klasyfikacje prezentujemy na poniższej grafice.

vivaldi_cup_klasyfikacja

Organizatorzy przyznali także nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników, strzelców oraz bramkarzy i otrzymali je:

  • Fabian Barnaś (DAP Dębica) – Najlepszy Zawodnik U-11
  • Hubert Konieczny (DAP Dębica) – Najlepszy Zawodnik U-10
  • Szymon Wal (DAP Dębica) – Król Strzelców U-11 – 5 goli
  • Jakub Janus (DAP Dębica) – Król Strzelców U-10 – 10 goli
  • Stanisław Nowak (Stal Rzeszów) – Najlepszy Bramkarz U-11
  • Gabriel Hoszko (Stal Rzeszów) – Najlepszy Bramkarz U-10

Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni także przez firmę „VIVALDI Meble” – sponsora tytularnego turnieju i otrzymali cenne nagrody w postaci pięknych szafek RTV!

vivaldi_cup2

Dziękujemy firmie VIVALDI Meble, właściciel firmy Waldemar Wojnar w znacznym stopniu wspiera funkcjonowanie Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno i ten turniej był dedykowany jego firmie i osobie. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację, mamy nadzieję, że zobaczymy się w „PROFBUD Arenie” podczas kolejnych ciekawych piłkarskich wydarzeń, które czekają nas w sezonie jesienno-zimowym.

Foto: Michał Rysz.

Galerie zdjęć z turnieju na Facebooku Beniaminka:

vivaldi_cup5