Ligowy raport ze spotkań Beniaminka (12)

To już dwunasty ligowy raport ze spotkań Beniaminka, runda jesienna powoli dobiega końca i swoje ostatnie mecze o punkty rozegrały dziewczęta z Beniaminek Girls i chłopcy z Beniaminka Soccer Schools U-13. Pozostałe drużyny nadal są w grze, a jak radzili sobie „biało-niebiescy” w ostatniej kolejce przeczytacie poniżej.


Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – Stal Rzeszów 1:3

Bramka: Oliwier Blama.

Beniaminek U-15: Bartosz Mermon – Maksymilian Chilik, Remigiusz Dubiel, Krystian Paczkowski, Franciszek Urbanik, Antoni Aszklar, Szymon Gierlach, Miłosz Bolek, Oliwier Blama, Jakub Kościelniak, Dawid Krzywda oraz Karol Borowski, Kornel Półchłopek, Antoni Krawiec, Dawid Cyrkiel, Szymon Szmyd.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-15): „Na tyle ile mogliśmy się przeciwstawić mocnej drużynie Stali, na tyle próbowaliśmy to robić. Były niezłe momenty, gdzie odgryzaliśmy się drużynie gości i tworzyliśmy sytuacje, natomiast brakowało trochę siły i konkretów z przodu. Dziękuję zawodnikom za walkę i serducho, momentami za próby tworzenia ciekawych akcji, natomiast tego dnia Stal była po prostu mocniejszym rywalem.”


Podkarpacka 3 Liga Trampkarza Starszego
Sokół Nisko – Beniaminek Soccer Schools 5:3

Bramki: Wiktor Węgrzyn 2, Karol Kafel.

BSS U-15: Jakub Kasperkowicz – Konrad Krzywda, Szymon Hejnar, Mateusz Wojnowski, Dawid Kamyk, Julian Cecuła, Patryk Dydak, Karol Kafel, Wiktor Węgrzyn, Konrad Mikulski, Tymon Kubacki oraz Szymon Filipiak, Filip Haniebnik, Eryk Szelc, Szymon Kubusiak, Jakub Jurczak.

Dawid Kamola (trener BSS U-15): „Dobrze zaczynamy mecz, grając swoją ofensywną piłkę. Jednak im dłużej trwała pierwsza połowa tym bardziej spuszczaliśmy z tonu i pozwoliliśmy rozkręcić się drużynie Sokoła. Od 50. minuty wrócilismy do swojej gry, ale zabrakło czasu na wyrównanie. Dodatkowo goście w ostatniej akcji meczu strzelają decydującą bramkę. Gratulacje dla drużyny z Niska. Przed nami ostatni mecz w lidze i ciężka praca na treningach!”


Podkarpacka 1 Liga Młodzika Starszego
Siarka Tarnobrzeg – Beniaminek PROFBUD Krosno 1:1

Bramka: Miłosz Krowicki.

Beniaminek U-13: Emilian Kulon – Bartosz Szczepek, Gracjan Walczak, Aleks Michalik, Paweł Pelczarski, Patryk Prajsnar, Nikodem Majewski, Patryk Delimat, Miłosz Krowicki oraz Mikołaj Kwiatek, Jan Zych, Piotr Knap, Igor Cionek.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-13): „W początkowej fazie meczu mieliśmy problem z otwarciem gry za sprawą niecelnych podań przez naszego bramkarza i jedna sytuacja zakończyła się stratą bramki. Od 15-20 minuty wracamy do gry i osiągamy sporą przewagę. Również w drugiej połowie piłkarsko prezentujemy się bardzo dobrze i jedynie skuteczność to element, do którego trzeba się przyczepić.”


Podkarpacka Liga Młodziczek
Beniaminek PROFBUD Krosno – ZKS Stal Stalowa Wola 14:0

Bramki: Tatiana Głód 4, Julia Gałuszka 4, Kinga Klimczak 2, Nadia Łuksa 2, Maja Antonik, Zosia Kiełtyka.

Beniaminek Girls: Maja Antonik, Nikola Bogusz, Julia Gałuszka, Tatiana Głód, Wiktoria Gorzynik, Julia Jurasz, Zosia Kiełtyka, Kinga Klimczak, Zuzia Knap, Olga Kosiek, Madzia Lenik, Nadia Łuksa, Kinga Marszał, Iza Niemiec, Olga Płaza, Lena Polek, Karolina Rak, Jagoda Wajs.

Jakub Kozner (trener Beniaminek Girls): „Był to nasz ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej i szansę gry dostały także młodsze zawodniczki, które całkiem dobrze sobie poradziły. Teraz będzie przerwa w rozgrywkach ligowych, a przed nami jeszcze ciekawe turnieje na których będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. „


raport_12

Liga Młodzika OZPN Krosno – Grupa III
Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 – LKS Lubatowa 10:0

Bramki: Franek Szyndak 2, Wiktor Włodarski 2, Fabian Jastrząb 2, Daniel Szczurek, Kacper Janowski, Karol Kubal, Alan Połdiak.

Beniaminek U-11: Antoni Gęsiak, Fabian Jastrząb, Franciszek Szyndak, Alan Połdiak, Karol Kubal, Kacper Janowski, Szymon Puchalski, Daniel Szczurek, Mateusz Jurczak, Wiktor Włodarski. Trener: Waldemar Szafran.

Waldemar Szafran (trener Beniaminka U-11): „Do meczu przystąpiliśmy w mniejszym składzie niż zwykle, z uwagi na sobotni turniej. Przyjemnie się patrzyło na grę naszych zawodników. Nasza gra znów wyglądała dobrze, prowadziliśmy grę i bez względu na wysoki wynik chłopcy grali zespołowo i cały czas realizowali założenia a bramki padały po składanych zespołowych akcjach.”


raport_13

Liga Młodzika OZPN Krosno – Grupa IV
Polonia Kopytowa – Beniaminek Soccer Schools 0:2

Bramki: Wiktor Szczurek 2.

BSS U-13: Mikołaj Nowak – Szymon Kubusiak, Mateusz Wojowski, Eryk Szelc, Kamil Kuźmik, Oliwier Krowicki, Kacper Zajdel, Maks Płaza, Wiktor Szczurek oraz Jakub Piękoś, Adrian Śmietana, Hubert Cierpisz, Igor Grudysz.

Łukasz Aszklar (trener BSS U-13): „Był to najsłabszy mecz w tej rundzie w naszym wykonaniu. Gra była bardzo chaotyczna i nie potrafiliśmy stworzyć jednej składnej akcji. Mieliśmy problem z dostosowaniem się do murawy. Brakowało pomysłu na grę, mieliśmy przewagę, ale nic z niej nie wynikało. Przeciwnik bronił się całym zespołem przed swoim polem karnym i nastawił się jedynie na kontry, co też miało wpływ na to, że nie najlepiej oglądało się ten pojedynek. Ale mimo słabszej dyspozycji i nie najlepszego stylu potrafiliśmy przywieźć do Krosna trzy punkty i za to dziękuję chłopakom, jak i za całą rundę w której wygraliśmy wszystkie spotkania. Przed nami jeszcze dużo pracy na treningach, ale ta drużyna ma charakter i widać, że chłopaki chcą pracować. Na pewno skupimy się nad tym, aby ten okres wykorzystać jak najlepiej i na wiosnę pokazać jeszcze lepszą grę.”