Beniaminek U-12 triumfuje w Zakopanem!

Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy Beniaminka PROFBUD Krosno z rocznika 2009, którzy w dniach 9-11 października rywalizowali w turnieju „API Cup 2020” w Zakopanem. Nasza drużyna prezentowała miły, ofensywny dla oka futbol, a dobra postawa miała także odzwierciedlenie w osiąganych wynikach i dała naszej drużynie zwycięstwo!
api_cup_4

„Biało-niebiescy” piłkarskie zmagania rozpoczęli już w piątek, ale mimo, iż prezentowali się dobrze na murawie i mieli przewagę, to jednak rywale kończyli pierwsze dwa mecze w lepszych nastrojach. Konsekwencja i wiara w swój styl gry i we własne umiejętności przyniosła efekty w dalszej fazie turnieju, w której ciężko było powstrzymać rozpędzających się z meczu na mecz podopiecznych trenera Sławomira Walczaka. Drużyna Beniaminka zasłużenie sięgnęła po złote medale, a „Królem Strzelców” turnieju został Bartosz Okólski!

api_cup_2

W turnieju „API Cup 2020” udział wzięło 10 drużyn z rocznika 2009, nasza drużyna rozegrała 9 spotkań, dwukrotnie zagrała z Podhalem Nowy Targ, KS Zakopane, a po jednym meczu z Dunajcem Nowy Sącz, AP21 Kraków, Projekt Akademii MAMBO, AP Limanovia i AP21 Chrzanów. Dziękujemy naszym boiskowym rywalom za rozegrane mecze, a organizatorom za zaproszenie!

Beniaminek U-12: Patryk Biskup, Piotr Bober, Błażej Chilik, Olivier Czech, Adrian Fejkiel, Hubert Klara, Szymon Kotulak, Szymon Krówka, Miłosz Kubal, Bartosz Okólski, Kamil Samborski, Wiktor Szwast, Bartosz Tarnawski, Igor Wanik, Kacper Zając, Jakub Zygmunt.

Sławomir Walczak (trener Beniaminka U-12): „Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopców na turnieju. Sam wyjazd zaczął się pechowo, ze względu na małe kłopoty z dojazdem, które były zapowiedzią bardzo szczęśliwego weekendu. W rozgrywki również wchodziliśmy pechowo, pomimo pełnej dominacji na boisku i mnóstwa okazji, w dwóch pierwszych meczach nie byliśmy zadowoleni z wyniku. Kolejne mecze turnieju to potwierdzenie świetnej dyspozycji wszystkich zawodników. Wróciliśmy do Krosna z bogatsi o kolejne doświadczenia rywalizując z mocnymi przeciwnikami.”

Foto: Paweł Budzyk, www.budzyk.com

api_cup_3

api_cup_1