Strefa medali – oficjalnym partnerem naszej Akademii!

Jest nam niezmiernie miło poinformować że firma Strefa Medali została naszym oficjalnym partnerem. I to właśnie wszystkie piękne medale i statuetki które będą wykorzystywane do nagradzania uczestników naszych projektów będą realizowane przez naszego nowego partnera. Strefa Medali jest producentem personalizowanych medali i statuetek, praktycznie na każdą okazję.

strefamedali

Firma swoją siedzibę ma w Strzyżowie na Podkarpaciu. Jak sami o sobie piszą – „Nasze produkty powstają przede wszystkim z pasji. Materiały są tylko środkiem wyrażenia naszych i Waszych pomysłów. W ofercie mamy trzy podstawowe materiały bazowe, z nich powstaje podstawowy kształt medalu czy statuetki. Następnie z półproduktów dodatkowych oraz nadruków wykonujemy dodatkowe warstwy co sprawia, że jesteśmy w stanie wyczarować wszystko czego sobie zapragnie klient”.

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, naszych zaprzyjaźnionych Klubów, Szkółek, Akademii i innych instytucji – wraz z firmą Strefa Medali przygotowaliśmy świetną ofertę dla wszystkich, którzy zamówią medale u naszego partnera i powołają się na naszą Akademię otrzymają 10% rabatu na pierwsze zamówienie! A medale są naprawdę mega designerskie, piękne i w ogóle zobaczcie sobie sami na stronie naszego partnera www.strefamedali.pl, zachęcamy również do polubienia fanpage na Facebooku – Strefa medali.