W sobotę turniej „VIVALDI Cup” w dwóch kategoriach wiekowych!

Już w najbliższą sobotę (10 października) po raz pierwszy w sezonie jesienno-zimowym 2020/2021 będziemy emocjonować się turniejowymi pojedynkami. Boiska na „PROFBUD Arenie” przykryła powłoka balonowa i to doskonała okazja do rozegrania turnieju „VIVALDI Cup”!

VIVALDI_Cup_2

Turniej dedykowany jest dla partnera naszej Akademii, mecenasa sportu Pana Waldemara Wojnarawłaściciela firmy „Vivaldi Meble”, który w znacznym stopniu wspomaga działania Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno.

Na murawie będzie można zobaczyć zespoły z rocznika 2010 i 2011, oprócz drużyn gospodarzy w turniejowej rywalizacji będą uczestniczyć zespoły: Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Stal Rzeszów, DAP Dębica, AP Wiki Sanok i Wilczki Lesko. Przed nami 16 piłkarskich pojedynków, wyniki spotkań będą na bieżąco aktualizowane na naszej stronie internetowej.

VIVALDI_Cup_1Biorąc po uwagę sytuację epidemiologiczną w Polsce na „PROFBUD Arenie” oprócz uczestników turnieju może przebywać max. 50 osób. Prosimy o stosowanie się do wytycznych organizatorów. Przy wejściu do „PROFBUD Areny” ustawione są płyny do dezynfekcji rąk, sympatyków odwiedzających obiekt obowiązują maseczki zakrywające nosi i usta.