„PROFBUD ARENA” gotowa do gry!

Jak wiemy postawienie powłoki balonowej to spore przedsięwzięcie logistyczne i organizacyjne. Musi też sprzyjać pogoda a głównie brak wiatru. We wtorek, a tak naprawdę w środę nad ranem zrealizowaliśmy cel. To było nasze drugie podejście, bo w weekend pogoda nie pozwoliła na nic. W poniedziałek dzięki wielkiemu zaangażowaniu wiele zostało zrealizowane już do południa. Natomiast proces zamontowania oświetlenia i prac porządkowych trwał do 2:00 w nocy. Było sporo emocji i przeciwności, ale daliśmy radę i po raz kolejny pokazujemy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

PA_3a_1200x800

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które w każdej formie pomogły nam w realizacji zadania i tym samym „PROFBUD Arena’ będzie mogła gościć trenujące dzieci, pasjonatów futbolu i młodzież szkolną. Serdeczne podziękowania dla całej społeczności „Naftówki” dla Dyrekcji, nauczycieli i uczniów. Wielkie dzięki dla SMS Karpaty Krosno – dla Dyrekcji, nauczycieli, uczniów. Dla Prezesa Karpat i trenerów. W obu Szkołach miło było widzieć absolwentów Beniaminka. Współpraca była wzorowa. Bardzo dziękujemy Rodzicom i sympatykom Beniaminka. Niektórzy byli od rana do wieczora, przyszli po pracy pomagać. To motywuje i doceniamy to bardzo. Panowie: Wacek, Pelczarski, Krówka, Wacławski, Szul, Knap, Majkut, Puchalski, Zima, Prajsnar, Urbanik, Krawiec, Jakubowscy – wielkie dzięki!

IMG_20201006_081350

Dziękujemy trenerom Beniaminka w działaniu. Niektórzy brali urlop w pracy, by być z nami cały dzień. Szacunek. Manager i koordynator Beniaminka zamknęli balon o 2:00 w nocy i to jak załatwili działania z oświetleniem to mistrzostwo świata. Brawo! W dynamicznym przedsięwzięciu do południa pięknie dyrygował zadaniami niesamowity Kacper Cent ze swoją drużyną. Była moc. Jak sam mówił, tylu osób do wsparcia nigdy w historii stawiania balonu nie było. Co znaczy, że można się zjednoczyć w Krośnie i okolicach i zrobić coś dobrego dla idei. Dziękujemy każdemu za nawet mały gest. Panom Januszowi i Michałowi za pyszne kiełbaski i poczęstunek, a tych co nie wymieniliśmy to z emocji i dynamiki sytuacji. Bardzo dziękujemy!

Z wyrazami szacunku
Zarządcy Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno

You’ll never walk alone!

IMG_20201007_011106(1)