Ligowy raport ze spotkań Beniaminka (11)

Kolejne piłkarskie pojedynki w rozgrywkach ligowych mają za sobą drużyny naszej Akademii. Już w piątek „biało-niebiescy” rozgrywali mecze w Lidze Młodzika OZPN Krosno, a w sobotę i niedzielę emocjonowaliśmy się spotkaniami naszych drużyn w Podkarpackich Ligach Trampkarzy i Młodzików. Relacje z tych spotkań prezentujemy poniżej.


Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego
Igloopol Dębica – Beniaminek PROFBUD Krosno 3:0

Beniaminek U-15: Karol Borowski – Maksymilian Chilik, Krystian Paczkowski, Franciszek Urbanik, Jakub Kalityński – Antoni Aszklar, Szymon Gierlach, Oliwier Blama, Jakub Kościelniak, Dawid Cyrkiel – Dawid Krzywda oraz Bartosz Mermon, Remigiusz Dubiel, Szymon Szmyd, Antoni Krawiec, Kornel Półchłopek, Kamil Świątek.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-15): „Przegrywam ważny mecz i niestety zasłużenie. Pierwsze 15-20 minut spora przewaga ale trochę mało konkretów pod bramką przeciwnika, po tym czasie do głosu doszli gospodarze i mecz do przerwy się wyrównał. W drugiej odsłonie nasza gra nie uległa poprawie, a przeciwnik po prostu był konkretniejszy i zasłużenie wygrał spotkanie.”


bss_2006_1

Podkarpacka 3 Liga Trampkarza Starszego
Beniaminek Soccer Schools – Wisłoka Dębica 0:5

BSS U-15: Szymon Filipiak – Karolina Józefczyk, Szymon Hejnar, Bartosz Bawiec, Jakub Jurczak, Karol Kafel, Wiktoria Frydrych, Kamil Kuźmik, Wiktor Węgrzyn, Konrad Mikulski, Tymon Kubacki oraz Eryk Szelc, Oliwier Krowicki, Jakub Zajchowski.

Dawid Kamola (trener BSS U-15): „Źle wchodzimy w mecz tracąc dwie bramki w ciągu pierwszych sześciu minut po prostych błędach w kryciu. Później mecz się wyrównał. Obie drużyny tworzyły kolejne sytuacje szukając kolejnych bramek. Niestety nam brakowało albo skuteczności albo dokładności w ostatnim podaniu. Gratulacje dla Wisłoki. My pracujemy dalej – kolejne mecze na horyzoncie.”


b_2008_liga_1

Podkarpacka 1 Liga Młodzika Starszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – AP Czarni Jasło 5:2

Bramki: Bartosz Okólski 2, Nikodem Majewski, Konrad Krzywda, Filip Haniebnik. 

Beniaminek U-13: Igor Wanik – Bartosz Szczepek, Szymon Krówka, Gracjan Walczak, Bartosz Tarnawski, Błażej Chilik, Nikodem Majewski, Bartosz Okólski, Kacper Zając oraz Hubert Klara, Konrad Krzywda, Filip Haniebnik, Adrian Fejkiel, Jakub Zygmunt, Oliwier Czech.

Sławomir Walczak (trener Beniaminka U-13): „Dobry mecz drużyny, w której w większości zagrali chłopcy z młodszej kategorii. Pomimo kiepskiej murawy, mocnego wiatru widać było sporo jakości w poczynaniach naszego zespołu. Tradycyjnie nie ustrzegliśmy się drobnych błędów i słabszych fragmentów w grze, ale w tym meczu to nasza drużyna była stroną dominującą i w pełni kontrolowaliśmy przebieg działań boiskowych.”


b_2011_1

Liga Młodzika OZPN Krosno – Grupa III
Zamczysko Odrzykoń – Beniaminek PROFBUD Krosno U-11 2:3

Bramki: Jakub Kopczak 2, Franciszek Szyndak. 

Beniaminek U-11: Wiktor Bożek, Antoni Gęsiak, Fabian Jastrząb, Franciszek Szyndak, Filip Szwerc, Aleksander Fyda, Alan Połdiak, Karol Kubal, Kacper Janowski, Jakub Kopczak, Maksymilian Półchłopek, Szymon Rozel, Szymon Puchalski, Oskar Zygmunt, Daniel Szczurek, Mateusz Jurczak.

Waldemar Szafran (trener Beniaminka U-11): „Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków, w tym meczu przeciwnicy byli od nas dużo więksi i niektórzy dwa lata starsi. W takich meczach nie mogą się obronić warunkami fizycznymi, muszą bazować na swoich umiejętnościach oraz waleczności. Wygrana cieszy podwójnie ponieważ była konsekwencją bardzo dobrej gry.”


Liga Młodzika OZPN Krosno
Beniaminek Soccer Schools – Nafta Jedlicze 15:0

Bramki: Wiktor Szczurek 4, Hubert Cierpisz 3, Adrian Śmietana 2, Oliwier Krowicki 2, Maks Płaza, Igor Grudysz, Eryk Szelc, Kacper Zajdel.

BSS U-13: Jakub Piękoś – Hubert Cierpisz, Kacper Zajdel, Eryk Szelc, Kamil Kuźmik, Oliwier Krowicki, Maks Płaza, Rafał Majkut, Wiktor Szczurek oraz Adrian Śmietana, Igor Grudysz.

Dawid Kamola (trener Beniaminka): „Dobry mecz w wykonaniu chłopaków. Dużo akcji ofensywnych, dobre decyzje w środku pola i skuteczna finalizacja. Każdy dostał swój czas i efektywnie go wykorzystał. Dziękujemy drużynie z Jedlicza za mecz i do zobaczenia na boisku”