Świetny występ naszych dziewcząt w bardzo ciekawie obsadzonym turnieju w Tarnowie!

Drużyna Beniaminek Girls z kategorii wiekowej U-12 („Orliczki” – rocznik 2009 i młodsze) zagrała w „IV Memoriale im. Antoniego Włodka”. Przyszło nam rywalizować w stawce 12 zespołów, między innymi z drużynami z Warszawy, Opola, Kielc, Tarnowa i dla wielu naszych zawodniczek był to pierwszy turniej w życiu.

girls_turniej_2020_1

„Biało-niebieskie” zaprezentowały się świetnie jako drużyna, a organizatorzy przyznali naszym dziewczętom także nagrody indywidualne – Maja Antonik została wybrana „Najlepszą Zawodniczką Turnieju”, a wyróżnienie dla „Najlepszej zawodniczki w zespole” powędrowało do Olgi Kosiek. Brawa dla całej ekipy!

Beniaminek Girls: Felicja Janeczek, Karolina Niezgoda, Iza Niemiec, Ula Rodzinka, Kinga Mamroł, Olga Kosiek, Zuzia Knap, Madzia Lenik, Emilka Rogowska, Wiktoria Gorzynik, Lena Maculska, Maja Antonik, Jagoda Wajs, Maja Zajdel, Lena Polek, Maja Jaracz.

Marcin Maculski (trener Beniaminek Girls): „Na turniej do Tarnowa postanowiłem zabrać całą grupę młodszą i mieliśmy w składzie nawet zawodniczki z 2012 roku. Cieszy mnie najbardziej jako trenera to, że zawodniczki idą w ślady swoich starszych koleżanek wychodząc na boisko w każdym meczu z dużą pewnością siebie. W tym turnieju było wszystko: piękne gole, interwencje bramkarek, wielką radość po ostatnim meczu. Stworzyła się super grupa zawodniczek, które pokazały, że Beniaminek będzie miał wiele radości z tej drużyny.”

Przypominamy, że trwa wrześniowy nabór do naszej Akademii i także do drużyn Beniaminek Girls. Najmłodsze dziewczynki z roczników 2014-2017 zapraszamy do Przedszkoli Piłkarskich Beniaminka, a te ciut starsze do naszych zespołów Beniaminek Girls „Młodziczek” i „Orliczek” – kontakt trener Marcin Maculski (tel. 519 727 993).