Intensywny weekend Beniaminka U-10 i U-9!

W sobotę drużyna Beniaminka z rocznika 2012 udała się do Dębicy gdzie rozegrała mecze kontrolne z Cracovią Kraków, Termalicą Bruk-Bet Nieciecza i gospodarzami z DAP Dębica. Mega dawka futbolu, bo „biało-niebiescy” zagrali aż sześć spotkań po 20 minut!

b_2012_2020_debica

Dziękujemy naszym boiskowym rywalom za grę, a DAP Dębica za zaproszenie i fajny dzień!

Łukasz Aszklar (trener Beniaminka U-9): „Jestem bardzo zadowolony z postawy całego zespołu. To co założyliśmy sobie przed meczami w większości zostało realizowane w trakcie spotkań. Nasze akcje budowaliśmy od tyłu, fajnie operując piłką. Stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji pod bramką przeciwników i jedna rzecz do której można się przyczepić to skuteczność.”


W niedzielne przedpołudnie zawodnicy Beniaminka U-10 (rocznik 2011) wybrali się do Niecieczy, by rozegrać trójmecz z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza oraz Okocimskim Brzesko. Pogoda była kapryśna, w trasie padał deszcz, jednak na miejscu ustał i mogliśmy cieszyć się 2-godzinnym sparingiem podczas którego graliśmy zarówno na dużym boisku w systemie 7×7, ale także na dwóch mniejszych gdzie mogliśmy rywalizować w pojedynkach 4×4 i 3×3.

b_2011_2020_nieciecza

Bardzo ciekawa piłkarska rywalizacja, a na boisku obok odbywał się mecz III ligi seniorów, w którym Termalica Bruk Bet Nieciecza II podejmowała Unię Tarnów. Nasi zawodnicy skorzystali więc i rozgrywali swoje mecze kontrolne przy głośnym dopingu tarnowskich kibiców.

Beniaminek U-10: Kacper Cichoń, Cezary Gazda, Karol Gomułka, Maksymilian Kijowski, Alan Klimkiewicz, Alex Klimkiewicz, Zuzanna Knap, Karol Kubal, Piotr Majkut, Kuba Piegdoń, Patryk Stączek, Piotr Szafran, Alan Szul, Filip Wacławski, Wiktor Włodarski, Julian Wojnar, Maciej Wojnowski, Aleksander Zajdel.

Łukasz Porcek (trener Beniaminka U-10): „Bardzo się cieszę, że na mecz pojechało w sumie 18 zawodników i zawodniczek. Sporo jak na niedzielny deszczowy dzień, za co dziękuję rodzicom i oby tak dalej. Ciekawa forma rywalizacji w której mogliśmy fajnie poćwiczyć elementy nad którymi ostatnio pracowaliśmy. Na boisku wyglądało to dobrze, choć kilku zawodników na pewno stać na jeszcze lepszą grę. Muszą sobie z tego zdawać sprawę, chcieć tego i za każdym razem dążyć do swojej najlepszej wersji. Droga do domu przebiegała w świetnej atmosferze, a wesoły autobus po udanych występach to bardzo fajna sprawa pod kątem integracji naszej grupy. Ciekawy wyjazd za nami. Dziękuję drużynom Termalica Bruk Bet Nieciecza oraz Okocimski Brzesko za rozegrane spotkania!”