Ligowy raport ze spotkań Beniaminka (6)

W kolejnych ligowych pojedynkach zagrały nasze drużyny występujące w rozgrywkach Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i OZPN Krosno. Ciekawie było w meczu naszej najstarszej drużyny, która zmierzyła się w derbach z Karpatami. Pierwsze ligowe pojedynki w tym sezonie rozegrały zespoły Beniaminka Soccer Schools U-13 i Beniaminka U-11, dla chłopaków z rocznika 2010 był to debiutancki mecz w lidze!

2006_liga1

Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – Karpaty Krosno 2:2

Bramki: Jakub Kalityński, Dawid Krzywda.

Beniaminek U-15: Bartosz Mermon – Krystian Paczkowski, Maksymilian Chilik, Franciszek Urbanik, Jakub Kalityński, Jakub Kościelniak, Antoni Aszklar, Miłosz Bolek, Szymon Gierlach, Oliwier Blama, Dawid Krzywda oraz Karol Borowski, Szymon Szmyd, Kamil Janowski, Kornel Półchłopek, Kamil Świątek, Antoni Krawiec, Remigiusz Dubiel.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-15): „Woli walki i serducha nie można odmówić żadnej ze stron, natomiast jeśli chodzi o walory czysto piłkarskie to trzeba powiedzieć otwarcie, że nie było to porywające widowisko. Było czuć dużą nerwowość w poczynaniach boiskowych. Można żałowac dwóch dogodnych sytuacji z drugiej połowie, które powinny zakończyć się bramką, ale też pod naszym polem karnym zakotłowało się parę razy. Z jednej strony niedosyt, z drugiej trzeba szanować punkt z silnym przeciwnikiem. Pracujemy dalej, by jeszcze więcej jakości treningowej przenieść na mecz ligowy.


Podkarpacka 3 Liga Trampkarza Starszego
Unia Nowa Sarzyna – Beniaminek Soccer Schools 11:0

BSS U-15: Szymon Filipiak – Konrad Krzywda, Tymon Kubacki, Szymon Kubusiak, Gracjan Walczak, Karol Kafel, Wiktoria Frydrych, Bartosz Bawiec, Karolina Józefczyk, Piotr Knap, Szymon Hejnar oraz Jakub Kasperkowicz, Mateusz Wojnowski, Wiktor Szczurek, Jakub Jurczak, Patryk Kafel, Dawid Kamyk.

Dawid Kamola (trener BSS U-15): „Do tego sezonu zespół przystępuje w zupełnie nowym zestawieniu. W ramach współpracy z klubem Partyzant MalBud1 Targowiska stworzyliśmy jedną drużynę, która występuje w rozgrywkach ligi podkarpackiej. Będzie to duże wyzwanie dla wszystkich zawodników i zawodniczek, gdyż większość z nich nie grała dotychczas na tym poziomie oraz z zawodniakmi rok, a czasem dwa lata starszymi. Dlatego każdy mecz będzie szansą na rozwój i wyciąganie wniosków ze swojego zachowania na boisku. W tym konkretnym meczu niestety nie pokazaliśmy tego co potrafimy zagrać. Dużo niedokładnych zagrań i proste błędy w obronie dawały przeciwnikom szanse na kolejne zdobycze bramkowe. Dużo pracy przed tym zespołem.”


Podkarpacka 1 Liga Młodzika Starszego
AP Stalowa Wola – Beniaminek PROFBUD Krosno 1:1

Bramka: Miłosz Krowicki.

Beniaminek U-13: Emilian Kulon, Patryk Prajasnar, Patryk Delimat, Julian Cecuła, Paweł Pelczarski, Antoni Kobosz, Miłosz Kubal, Miłosz Krowicki, Patryk Dydak oraz Mikołaj Kwiatek, Nikodem Majewski, Bartosz Szczepek, Jan Zych, Jakub Borowski, Aleks Michalski, Igor Cionek.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-13): „Zespół poruszał się po boisku ciągnąc wagon z węglem. Długimi momentami utrzymywaliśmy się przy piłce, ale nie tworzyliśmy sytuacji podbramkowych, a strzały z dystansu głównie w środek bramki nie mogły zaskoczyć bramkarza rywali.”


Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
AP Wiki Sanok – Beniaminek PROFBUD Krosno 0:11

Bramki: Bartosz Okólski 7, Błażej Chilik 2, Kacper Zając, Kamil Samborski.

Beniaminek U-12: Igor Wanik, Wiktor Szwast, Szymon Krówka, Szymon Kotulak, Bartosz Tarnawski, Błażej Chilik, Kacper Zając, Bartosz Okólski, Adrian Fejkiel oraz Hubert Klara, Piotr Bober, Norbert Wszołek, Kamil Samborski, Oskar Maciejewski, Jakub Zygmunt.

Sławomir Walczak (trener Beniaminka U-12): „Na pochwałę w dzisiejszym meczu zasługuje przeciwnik … a to dlatego, że nie przestraszył się, nie kalkulował, bronił wysoko, nie ograniczał się do prostych środków, zmuszał nas do szybkiego reagowania przez co też można powiedzieć ułatwił nam mecz, pozostawiając nam więcej miejsca co chłopcy bezlitośnie wykorzystali.”

2010_liga

Liga Młodzika OZPN Krosno – grupa III
Beniaminek PROFBUD Krosno – Iwonka Iwonicz 3:1

Bramki: Daniel Szczurek, Franciszek Szyndak, Kacper Janowski.

Beniaminek U-11: Wiktor Bożek, Antoni Gęsiak, Fabian Jastrząb, Franciszek Szyndak, Filip Szwerc, Aleksander Fyda, Alan Połdiak, Karol Kubal, Wiktor Włodarski, Kacper Janowski, Jakub Kopczak, Maksymilian Półchłopek, Szymon Rozel, Szymon Puchalski, Oskar Zygmunt, Daniel Szczurek.

Waldemar Szafran (trener Beniaminka U-11): „Jestem zadowolony z postawy drużyny w dzisiejszym meczu, zawodnicy realizowali założenia, które trenowaliśmy w ostatnim okresie. Trochę zawiodła skuteczność, stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych, które powinniśmy zamienić na gole. Jeśli w każdym meczu chłopcy będą grali z takim zaangażowaniem jak dzisiaj, to jeszcze nie raz nas pozytywne zaskoczą.”

bss_lga

Liga Młodzika OZPN Krosno – Grupa IV
Beniaminek Soccer Schools – Karpaty II Krosno 2:0

Bramki: Igor Grudysz, Wiktor Szczurek

BSS U-13: Jakub Piękoś – Mateusz Wojnowski, Szymon Kubusiak, Eryk Szelc, Kacper Zajdel, Kamil Kuźmik, Oliwier Krowicki, Maksymilian Płaza, Wiktor Szczurek oraz Nikolas Nowak, Hubert Cierpisz, Igor Grudysz, Rafał Majkut.

Łukasz Aszklar (trener BSS U-13):Był to nasz pierwszy mecz o ligowe punkty i chłopakom bardzo zależało na wygranej w derbowym pojedynku z Karpatami. Początek spotkania dość nerwowy w naszym wykonaniu, ale z minuty na minutę zaznaczała się nasza przewaga na boisku. Dobrze zagraliśmy w obronie i praktycznie nie było zagrożenia pod naszą bramką. Troszeczkę gorzej wyglądaliśmy w rozegraniu piłki w środkowej strefie w porównaniu do ostatnich meczy sparingowych. Również ze skutecznością pod bramką przeciwnika nie było najlepiej. Gdyby te dwa elementy lepiej funkcjonowały wynik na pewno byłby bardziej okazały. Nie mniej jednak jestem bardzo zadowolony z trzech punktów i gratuluję chłopakom wygranej”.