Ligowy raport ze spotkań Beniaminka (4)

Czwarte spotkanie z ligową piłką przyniosło nam tym razem dwa spotkania. W sobotę na „Arenie Korczyna” drużyna Beniaminka U-15 zmierzyła się z Igloopolem Dębica odnoszą zwycięstwo 5:3, a w tym samym czasie w Jaśle grali chłopcy z Beniaminka U-13, których mecz z AP Czarnymi przyniósł jednego gola, na szczęście autorstwa naszego zawodnika i „biało-niebiescy” w dobrych nastrojach wrócili do Krosna.

DSC_0464

Podkarpacka 1 Liga Trampkarza Starszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – Igloopol Dębica 5:3

Bramki: Szymon Gierlach 2, Oliwier Blama 2, Dawid Krzywda.

Beniaminek U-15: Bartosz Mermon – Kamil Świątek, Franciszek Urbanik, Krystian Paczkowski, Jakub Kalityński, Szymon Gierlach, Miłosz Bolek, Antoni Aszklar, Jakub Kościelniak, Oliwier Blama, Dawid Krzywda oraz Kamil Janowski, Szymon Szmyd, Dawid Cyrkiel, Antoni Krawiec, Kornel Półchłopek, Remigiusz Dubiel, Maks Chilik,

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-15): „Bardzo dobry początek w naszym wykonaniu, fajne mocne wejście w mecz. Piętnaście minut dobrych zawodów w naszym wykonaniu i standardowo tracimy bramkę w sposób do którego zdążyliśmy już się przyzwyczaić. Od tego momentu wdarła się duża nerwowość w naszych poczynaniach. Druga połowa już zdecydowanie słabsza piłkarsko w naszym wykonaniu. Nie było za wiele jakości w naszych poczynania, a ograniczyliśmy się do prostej piłki wyciągając wnioski z przeszłości. Bardzo chłopcy chcieli ten mecz wygrać za co wielkie brawa natomiast w drugiej połowie ucierpiało na tym widowisko sportowe. Widać, że mocno ciążyła na nas niemoc punktowa. Przełamujemy się, cieszymy ze zwycięstwa i pracujemy dalej!”

Podkarpacka 1 Liga Młodzika Starszego
AP Czarni Jasło – Beniaminek PROFBUD Krosno 0:1

Bramka: Miłosz Krowicki.

Beniaminek U-13: Mikołaj Kwiatek – Bartosz Szczepek, Patryk Prajsnar, Julian Cecuła, Paweł Pelczarski, Antoni Kobosz, Miłosz Kubal, Miłosz Krowicki, Patryk Dydak oraz Emilian Kulon, Gracjan Walczak, Piotr Knap, Jan Zych, Igor Cionek.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-13): „W całym meczu nie pozwoliliśmy gospodarzom na stworzenie żadnej sytuacji do zdobycia bramki za co duży plus dla naszego zespołu. Patrząc jednak na grę w ofensywie, to w pierwszej połowie nie chcieliśmy nawet biegać po boisku, wszystkie ataki były zbyt wolne i zbyt czytelne dla przeciwnika. Druga odsłona to już inny zespół. Graliśmy dużo szybciej i kreatywniej. Zawodnicy szukali sobie wolnych przestrzeni co pozwoliło na tworzenie sytuacji i zdobycie zwycięskiej bramki.”