Wystartowała „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”! Emocjonująco na stadionie w Rogach!

Pierwsza z czterech edycji „Orlen Beniaminek Soccer Schools Liga”, która odbyła się w dniu wczorajszym w Rogach przeszła do historii. Piękna pogoda, około 200 uśmiechniętych uczestników biegających po boisku, mnóstwo grania, wspaniałych sportowych emocji i dodatkowych atrakcji – tak w skrócie można opisać to co się wczoraj działo w Rogach.

orlen_bss_02

Udział w naszym najnowszym projekcie wzięły dzieci ze wszystkich naszych lokalizacji Beniaminek Soccer Schools: Głowienka, Iłża, Iwonicz, Jedlicze, Krosno, Przedszkola Piłkarskie Krosno, Rogi, Rzeszów i Targowiska. Korzystając z okazji chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Pani Wójt Gminy Miejsce Piastowe Dorocie Chilik i jej wspaniałemu teamowi za pomoc i współorganizację, klubowi Burza Rogi za udostępnienie swojej całej infrastruktury, wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania z Gminy Miejsce Piastowe, naszemu sponsorowi firmie ORLEN, trenerom, rodzicom i przede wszystkim naszym wspaniałym zawodnikom i zawodniczkom za  dostarczone nam emocje i świetną rywalizację.

orlen_bss_03

Pokazaliśmy, że razem możemy wiele, że wszyscy gramy do jednej bramki – jeden wielki Beniaminek! Nie wynik w tym dniu był najważniejszy, dlatego nie prowadziliśmy żadnej klasyfikacji, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Do zobaczenia już za miesiąc w Targowiskach! Mamy nadzieję, że na kolejną edycję zjawi się jeszcze więcej dzieciaków. Jeśli jeszcze nie trenujesz w Beniaminku, a chciałbyś wziąć udział w takim wydarzeniu jak „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga to nic straconego, bo w każdej chwili możesz dołączyć do jednego z naszych oddziałów Beniaminek Soccer Schools. Właśnie rozpoczynamy nabory do wszystkich naszych grup treningowych!

orlen_bss_01