Kamil Bęben i Antoni Patla zagrają w Stali Mielec!

Miło nam poinformować, że Kamil Bęben i Antoni Patla – dwóch naszych absolwentów, czyli zawodników z rocznika 2005 którzy w tym sezonie kończyli piłkarską edukację w Beniaminku od przyszłego sezonu zagra w Akademii już klubu z Ekstraklasy – Stal Mielec.

k_beben

Kamil Bęben to takie „dziecko Beniaminka”. Był w nim chyba od zawsze. Kamil swoją grą i entuzjazmem przysporzył nam sporo radości przez tych wiele lat w Beniaminku. Mnóstwo turniejów, goli i cieszynek, które nam prezentował zapamiętamy na zawsze. Warto spojrzeć w naszą historię i strzelców Beniaminka, bo Kamil jest tam w niezłym towarzystwie. A teraz przed nim kolejna przygoda, bo ten chłopak docenia skąd jest i umie cieszyć się małymi rzeczami. Świetny duch zespołów w których grał i ulubieniec każdego trenera. Takiego gościa mieć w szatni to skarb! Cieszą się wszyscy trenerzy Beniaminka, bo jak sam Kamil mówi od każdego dużo się nauczył i jest każdemu bardzo wdzięczny. Jednak podkreślmy też rolę trenera Roberta Rachwała, który wybrał inną drogę i sposób na życie, ale w tym przypadku śmiało można napisać, że te czasy, takie prekursorskie rocznika 2005 w których Kamil zawsze był to wielka sprawa też dla Roberta i miło będzie mu to przeczytać.

A_Patla

Antek Patla swoje pierwsze kroki stawiał w lokalnym klubie dobrze nam znanym LKS Lubatówka. Jego pierwszym trenerem jak sam mówi był Bogdan Turek. W Beniaminku zaczynał u Roberta Rachwała i potem na swojej drodze miał bardzo dobrych trenerów, którzy pielęgnowali rozwój Antka do kategorii U-15. Antek w Beniaminku jest od 2016 roku. To bardzo solidny defensor, ma charakter, który predysponuje go do gry na wysokim poziomie.

Dziękujemy Wam chłopaki za te lata w Beniaminku. Dziękujemy wszystkim trenerom za wkład włożony w Wasz rozwój. Dziękujcie też swojej rodzinie, która Was mocno wspiera i sympatykom, którzy zawsze byli z Wami na dobre i na złe.

Kamil, Antek – You’ll Never Walk Alone! Pamiętajcie o pięknych chwilach w Beniaminku i piszcie własną historię. Walczcie o swoje w klubie, który pamiętajmy jest dwukrotnym Mistrzem Polski i ćwierćfinalistą Pucharu UEFA.