Dzieciaki zagrają w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze”!

Chrapka dla naszych zawodniczek i zawodników z Beniaminka Soccer Schools i Przedszkoli Piłkarskich. Dzięki współpracy z firmą ORLEN i Gminą Miejsce Piastowe nasza Akademia rusza z nowym projektem „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”! Jest to projekt skierowany do wszystkich zawodniczek i zawodników na co dzień trenujących w BSS Krosno, Przedszkolach Piłkarskich Beniaminka, BSS Jedlicze, BSS Iwonicz, BSS Rogi, BSS Targowiska, BSS Głowienka oraz BSS Rzeszów i BSS Iłża.

orlen_bss_liga1

„ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” to projekt podzielony na dwie rundy – jesienną i zimową. W każdej rundzie odbędą się cztery festiwale piłkarskie

Daty festiwali w rundzie jesiennej:

  •  22.08 – Rogi
  • 26.09 – Targowiska
  • 24.10 – PROFBUD Arena
  • 28.11 – PROFBUD Arena

Udział w turnieju jest całkowicie darmowy pod warunkiem, że zawodnik nie ma zaległości z płatnościami oraz posiada strój Beniaminka. Rywalizacja nie ma na celu wyłonienia zwycięzców, a przede wszystkim liczy się dobra zabawa, piękne wspomnienia i fajnie spędzony czas. Dlatego nie będzie prowadzona klasyfikacja wyników, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Dodatkową motywacją i atrakcją do wzięcia udziału będzie możliwość skompletowania 4 medali – za każdy pojedynczy festiwal, które utworzą jeden duży medal.

Projekt powstał z potrzeby urozmaicenia oferty Beniaminek Soccer Schools oraz zapewnienia rywalizacji dla zawodników, którzy na co dzień nie występują w rozgrywkach ligowych. Chcielibyśmy również aby był motorem napędowym w integrowaniu społeczeństwa związanego z naszą Akademią, która w godny sposób jest reprezentowana pod szyldem Beniaminek Soccer Schools przez różne miejscowości oraz miasta nie tylko na Podkarpaciu.

Więcej informacji na temat projektu i najbliższego festiwalu dowiecie się Państwo bezpośrednio u swoich trenerów. Do zobaczenia na pierwszym festiwalu!