Zapraszamy do sklepu „Beniaminek Fan Store”!

Drodzy Rodzice, kibice i sympatycy Beniaminka jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w końcu powstał nasz unikalny Sklep Beniaminka – „Beniaminek Fan Store”. Mamy nadzieję że sklep będzie ciekawym urozmaiceniem i odpowiedzią na Państwa potrzeby.

„Beniaminek Fan Store” – www.sklep.beniaminek.org

sklep_0

Mamy nadzieję że cały proces około zakupowy sprzętu piłkarskiego czy innych rzeczy dzięki funkcjonalności ułatwi nam wszystkim życie. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

Sklep podzielony jest na cztery działy.

  • Sprzęt Piłkarski – w tym dziale znajdziemy sprzęt sportowy naszego partnera technicznego firmy CUTLINE dla zawodników i zawodniczek wszystkich grup w Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno. Stroje piłkarskie, dresy, kurtki, torba, ortalion, getry itd. Dział Sprzęt Piłkarski podzielony jest na trzy poddziały: Grupy Pro, Girls, BSS.
  • Gadżety – w naszej ofercie znajdziesz między innymi plecaki, frotkę na rękę, ręcznik, podkładkę pod myszkę, magnes na lodówkę, smycze, długopisy, nerkę, czapkę z daszkiem i wiele innych ciekawych akcesoriów.
  • Beniaminek Livestyle – to styl przeznaczony dla wszystkich, którzy sympatyzują i utożsamiają się z Beniaminkiem. Każdy kto wspiera „Biało-niebieskich” może tu znaleźć coś dla siebie.
  • Beniaminek Rodzina – Beniaminek Rodzina to styl przeznaczony dla Rodziców oraz kibiców Beniaminka, którzy chcą utożsamiać się z naszą Akademią. Każdy kto wspiera „biało-niebieskich” może tu znaleźć coś dla siebie.

sklep_1

sklep_2

sklep_3

sklep_4

Produkty z ostatnich dwóch działów dostępne są chwilowo tylko w opcji wysyłkowej ze względu na różnorodność rozmiarową oraz wygląd danego produktu. W dziale Beniaminek rodzina możemy zamówić koszulki czy bluzy z dowolnymi napisami.

„Beniaminek Fan Store”  mimo długich przygotowań jest nowym projektem i na pewno będzie się rozwijał, będziemy dodawać nowy asortyment, tworzyć nowe projekty, będą też na pewno promocje.

Włożyliśmy wiele pracy, aby wystartować z naszym sklepem i być może będą pewne niedociągnięcia, dlatego jeśli będą mieli Państwo jakieś problemy z zamówieniem bądź płatnościami prosimy o kontakt, będziemy na bieżąco eliminować błędy i niedogodności. Informujemy, że istnieje również możliwość realizacji zamówień grupowych czyli w większych ilościach – w tym celu również prosimy o kontakt pod numerem tel. 796103501.

Środki ze sprzedaży w naszym sklepie w całości będą przeznaczone na funkcjonowanie naszej Akademii, więc pamiętaj – kupując nasze produkty wspierasz naszą „Kopalnię talentów”!

Życzymy udanych zakupów. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.