„Beniaminek Summer Camp 2020” – 5 i 6 dzień!

Poranek na obozie „Beniaminek Summer Camp 2020” tradycyjnie rozpoczynamy gimnastyką i rozruchem na świeżym powietrzu oraz śniadaniem. Pierwszy tego dnia trening to intensywne zajęcia zarówno dla starszej, jak i młodszej grupy.

oboz_5_1

oboz_5_2

Po obiedzie przyszedł czas na kolejną wizytę na zielonej murawie. Pogoda typowo angielska, bo nad Iwonicz nadciągnęły chmury i starsza grupa rozegrała w deszczu mecz kontrolny z Iwonką Iwonicz, a młodsi rozgrywali na mniejszym boisku gry 3 na 3. Wieczorem podsumowaliśmy obóz, wręczyliśmy dyplomy i upominki wszystkim obozowiczom, także nagrody indywidualne za konkursy, które odbywały się w trakcie obozu.

oboz_5_3

Sobota była ostatnim dniem „Beniaminek Summer Camp”. Ostatnie sprzątanie pokoi i pakowanie walizek, szybkie śniadanie i ruszamy na stadion. W pierwszym meczu wszyscy uczestnicy obozu rozegrali mecz między sobą, a w drugim pojedynku na przeciwko dzieciaków stanęli ich rodzice. Zacięta, ale toczona w duchu fair play rywalizacja przyniosła piękne bramki.

oboz_6_1

Piłka często wpadała do bramki, raz jednej, raz drugiej drużyny, a wynik cały czas oscylował wokół remisu, wszyscy się dobrze bawili na murawie i chyba w pewnym momencie nikt już nie liczył goli, więc dokładnego rezultatu nie odnotowaliśmy i przyjmijmy, że padł remis! Po meczu spotkaliśmy się w ośrodku na tradycyjny, kończącym obóz grillu, dziękujemy naszym gospodarzom za przygotowanie poczęstunku dla rodziców i dzieciaków.

 

oboz_6_2

„Beniaminek Summer Camp 2020” przeszedł do historii, mamy nadzieję, że dzieci będą miały co wspominać przez najbliższy rok i podczas kolejnych wakacji w 2021 roku zobaczymy się na kolejnym obozie organizowanym przez Akademię Piłkarską Beniaminek PROFBUD Krosno! Do zobaczenia!