Osiem drużyn Beniaminka w rozgrywkach ligowych!

W sezonie 2020/2021 Akademię Piłkarską Beniaminek PROFBUD Krosno w rozgrywkach ligowych reprezentować będzie 8 drużyn!

b2006_2019_liga

Nasze najstarsze roczniki (2006 i 2007) zagrają w Podkarpackich Ligach Trampkarza Starszego, zespół Beniaminka PRO U-15 będzie rywalizował na poziomie 1 Ligi, a drużyna Beniaminka Soccer Schools U-15 w ciekawie zapowiadającej się 3 Lidze. W dziewczęcej Podkarpackiej Lidze Trampkarek swoje mecze będą rozgrywać zawodniczki Beniaminka Girls U-15.

beniaminek_2008_2019_2

W kategorii Młodzika mamy najwięcej reprezentantów. Drużyna Beniaminka PRO U-13 wystąpi w Podkarpackiej 1 Lidze Młodzika Starszego, natomiast zespół Beniaminka PRO U-12 będzie w pierwszej części sezonu grał w jednej z grup Podkarpackiej Lidze Młodzika Młodszego z podziałem terytorialnym. W rozgrywkach organizowanych przez Podkarpacki ZPN zagrają także dziewczęta z Beniaminek Girls U-13, które czekają już na sezon w Podkarpackiej Lidze Młodziczek.

bss2

Dwie drużyny Beniaminka zobaczymy w Lidze Młodzika OZPN Krosno. Będą to zespoły Beniaminka PRO U-11, a także Beniaminka Soccer Schools U-13. Dla chłopców z rocznika 2010 będzie to debiut w rozgrywkach ligowych, a ekipa BSS rozegra swój drugi sezon w tej lidze.

Czekamy na informacje z Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej i OZPN Krosno odnośnie ostatecznego podziału na ligi oraz grupy i jeśli taka informacja do nas dotrze zamieścimy ją na naszej stronie internetowej.

Młodsze drużyny naszej Akademii będą rozwijać swoje umiejętności poprzez udział w meczach kontrolnych, festiwalach oraz turniejach.