„Beniaminek Summer Camp 2020” – 4 dzień!

Czwartek rozpoczęliśmy  śniadaniem i rozgrzewką. Po śniadaniu na pierwszym treningu młodsza grupa zagrała mecz kontrolny z Orzełkami Brzozów. Sporo gry dla dzieciaków i kolejne sparingowe doświadczenie dla uczestników „Beniaminek Summer Camp 2020”. Starsza grupa w tym czasie odbyła jednostkę treningową.

oboz_4_4

Po zajęciach na obozowiczów czekała niespodzianka, czyli spotkanie ze strażakami JRG Krosno. Poznaliśmy wszystkie zakątki wozu strażackiego i sprawdziliśmy jak to działa 😉 Dziękujemy strażakom za odpowiedzi na wszystkie pytania! Kto wie, może któryś z naszych podopiecznych złapał bakcyla i kiedyś będzie takim wozem jeździł i pomagał potrzebującym!

oboz_4_1

Po obiedzie drugą sesja treningowa, a wieczorem konkurs wiedzy o piłce nożnej w którym emocje były do ostatnich pytań! Zwycięzcą okazał się Dominik Grażul, a na podium wskoczyli także Wiktor Szczurek i Maks Płaza.

oboz_4_2

Na koniec dnia zasiadamy przed telewizorem, by obejrzeć mecz Manchester City – Liverpool FC. Tym razem to fani „The Citizens” mieli więcej powodów do radości.