Wystartował obóz „Beniaminek Summer Camp 2020”!

Wakacje rozpoczęte, dziś rozpoczęła się także przerwa w treningach w naszej Akademii, która w tym roku będzie wyjątkowo krótka i potrwa tylko tydzień. Część naszych zawodników przerwy nie będzie mieć wogóle, bo dziś rozpoczęli udział w „Beniaminek Summer Camp 2020”!

oboz

Tradycyjnie rozpoczęliśmy zbiórką, a gdy już wszyscy dotarli na miejsce to trenerzy przedstawili uczestnikom zasady bezpieczeństwa i ogólne informacje odnośnie obozu. Po nich przyszedł czas na pierwszy trening, upał dziś konkretny, ale niektórym to nie przeszkadzało i nawet nie chcieli kończyć zajęć. Dziś jeszcze sporo atrakcji przygotowanych przez naszą kadrę trenerską, słyszeliśmy nawet, że w planie jest już pierwszy sparing.

DSC_0154

Byliśmy na pierwszym treningu obozowiczów z „Beniaminek Summer Camp 2020”. Chłopcy świetnie pracowali. Ciekawe ćwiczenia piłkarskie przygotowane przez naszych trenerów i każdy z uczestników dawał z siebie maksa i widać, że dzieciakom gra w piłkę sprawia ogromną przyjemność. Na koniec zajęć młodsze grupy rozegrały emocjonujące mecze!

Zobaczcie zdjęcia z pierwszego treningu na Facebooku Beniaminka.

DSC_0773