Sponsor Akademii – Inwentech Group!

Inwentech Group Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma. Na rynku od 15 lat. Specjalizuje się w dziedzinie projektowania i wykonawstwa instalacji sanitarnych, w szczególności klimatyzacji i wentylacji. Wieloletnie doświadczenie oraz olbrzymia wiedza pozwalają zaoferować klientom profesjonalną obsługę, doradztwo projektowe, usługę dostawy i montażu a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.

inwentech_group1

Od 2013 roku wytwarzają elementy wentylacyjne, dachowe oraz rury w zakładzie produkcyjnym. Świadczą również usługę cięcia plazmą.W 2016 roku przy ulicy Pużaka 35 w Krośnie firma Inwentech otworzyła pierwszy profesjonalny show room ACC STORE z urządzeniami klimatyzacyjnymi, oczyszczaczami powietrza, pompami ciepła i rekuperacją.  Każdy zainteresowany może obejrzeć urządzenia na żywo, przetestować ich funkcje oraz porównać z innymi dostępnymi na rynku.

Od 2019 roku firma powiększyła swoją ofertę o usługę czyszczenia i dezynfekcji przewodów wentylacyjnych. Swój sukces zawdzięcza wykształconej, profesjonalnej kadrze pracowniczej, która swoją pracowitością, perfekcjonizmem oraz szybkością działania potrafi odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających klientów.