Sponsor Akademii – „BogArt Jubiler Bogacz”!

Przedstawiamy Państwu kolejnego sponsora naszej AkademiiBogArt Jubiler Bogacz. „BogArt Jubiler Bogacz” to rodzinna działalność złotnicza, której początki sięgają lat 70-tych XX wieku. Od kilkudziesięciu lat aż po dziś poprzez swoją działalność firma zgromadziła ogromną wiedzę dotyczącą tego rzemiosła. „BogArt Jubiler Bogacz” posiada autorskie kolekcje – zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem biżuterii ze złota i srebra, wykonuje również usługi na indywidualne życzenie klienta i firm. Biżuteria cechuje się precyzją, dokładnością i estetyką wykonania.

media2_kwadrat BOGART(1)

„BogArt Jubiler Bogacz” to rodzinna działalność złotnicza, której początki sięgają lat 70-tych XX wieku. Od kilkudziesięciu lat aż po dziś poprzez swoją działalność firma zgromadziła ogromną wiedzę dotyczącą tego rzemiosła. „BogArt Jubiler Bogacz” posiada autorskie kolekcje – zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem biżuterii ze złota i srebra, wykonuje również usługi na indywidualne życzenie klienta i firm. Biżuteria cechuje się precyzją, dokładnością i estetyką wykonania.

„BogArt Jubiler Bogacz” prowadzi także sprzedaż detaliczną biżuterii znanych producentów krajowych, które cieszą się wielkim uznaniem Klientów. Rodzinny charakter firmy właściciele i pracownicy starają się przenieść na relację z klientami. Do każdej usługi podchodzą w sposób indywidualny aby zaspokoić wymagania klienta.