Sponsor Akademii – MH Group

Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu kolejnego sponsora wspierającego Akademię Piłkarską Beniaminek PROFBUD KrosnoMH Group!

mh_group

MH Group to polska grupa kapitałowa założona przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w sektorze finansowym i inwestycyjnym. Decyzje biznesowe są podejmowane w oparciu o wiedzę know-how i praktykę zawodową managerów spółek z grupy kapitałowej.

Działalność MH Group koncentruje się na poszukiwaniu inwestorów do projektów turystycznych realizowanych na terenie krajów adriatyckich poprzez tworzenie i prowadzenie spółek celowych.

Ostatni rok dla spółki MH Group S.A. był bardzo dynamiczny. Przez ten czas udało się zrealizować założone projekty inwestycyjne zgodnie z planami jakie Zarząd i Właściciel wspólnie przyjęli. Założenie dwóch w pełni funkcjonujących spółek zagranicznych (Small Camp d.o.o. W Chorwacji i Small Camp s.r.l. we Włoszech), Podpisanie przez Zarządy Spółek czterech kontraktów z właścicielami campingów na najem parceli pod domy mobilne w dwóch krajach, gdzie prowadzą swoją działalność operacyjną. Na sezon 2020 Small Camp zgodnie z założeniami może udostępnić swoim gościom 105 jednostek mieszkalnych w domach wakacyjnych na czterech campingach:

Postawienie systemu informatycznego (CRM) do obsługi i sprzedaży bazy noclegowej turystom w kilku krajach, Zamówienie dla Spółki i swoich inwestorów 88 domów mobilnych o podwyższonym standardzie u dwóch najbardziej uznanych producentów w Europie. Zgodnie ze strategią wyprodukowane domy są domami o podwyższonym standardzie (mieszczącymi do 6 osób). Dodatkowo spółka zakupiła domy mobilne typu TWIN (bliźniak), żeby rozszerzyć ofertę dla turystów podróżujących w konfiguracji 2 lub 2+1.

Więcej informacji o MH GROUP znajdziecie na stronie internetowej www.mhg-sa.com