„PROFBUD budujemy emocje sportowe’ – zostań Beniaminkowym deweloperem”! (akt.)

Zapraszamy do udziału w konkursie na naszym Facebooku „PROFBUD budujemy emocje sportowe’ – zostań Beniaminkowym deweloperem”!

profbud_konkurs2

Wraz z naszym sponsorem tytularnym firmą PROFBUD przygotowaliśmy kolejna zabawę. Tym razem chcielibyśmy, aby nasi zawodnicy i zawodniczki wcielili się w rolę dewelopera i podobnie jak firma PROFBUD zaprojektowali, a następnie zbudowali wymyśloną przez siebie wspaniałą budowlę. Liczy się kreatywność, naprawdę nie ma limitów – może to być makieta PROFBUD Areny, paryskiej wieży Eiffla, Piramidy Egipskiej, może to być replika któregoś z budynków wykonanych przez naszego sponsora PROFBUD. Do budowy można wykorzystać przeróżne, dowolne materiały np. pudełka, klocki, deseczki …

Ważne, żeby wraz ze zdjęciem wykonanej budowli przesłać wcześniej wykonany projekt budynku jaki zamierzaliśmy wybudować. Dodatkowo na każdym projekcie musi znaleźć się logo naszego sponsora – PROFBUD. Zabawa ma na celu pobudzić wyobraźnie oraz kreatywność, ale również przybliżyć wszystkim działalność naszego sponsora tytularnego.

Każda praca zostanie opublikowana na naszym profilu na Facebooku i będzie można głosować lakując pod danym zdjęciem. Zwycięzca, który zdobędzie największą ilość „lajków” otrzyma bon w wysokości 300 zł na zakup sprzętu sportowego! Dwie kolejne prace zostaną nagrodzone upominkami w postaci gadżetów Beniaminka. Nagrodę główną w postaci bonu ufundował nasz sponsor – firma PROFBUD. Zdjęcie zwycięskiej pracy zostanie przekazane w prezencie dla prezesa PROFBUD Pana Pawła Malinowskiego.

  • prace wraz z projektami prosimy przesyłać na maila: konkurs@beniaminek.org
  • prace można przesyłać od 1 do 15 majaprzedłużamy możliwość składania prac do 20 maja
  • głosowanie potrwa od 16 do 20 maja – głosowanie potrwa od 21 do 25 maja.

Życzymy wszystkim wspanialej zabawy i czekamy na wasze realizacje!