Sponsor Akademii – DELI

„DELI” to kolejny sponsor Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno, którego chcielibyśmy Państwu przedstawić i zachęcić do korzystania z oferty.

media 670x300 deli

Firma „DELI” jest największą hurtownią parapetów w Krośnie, zajmuje się także sprzedażą pieców, kotłów i wkładów kominkowych na pellet oraz samego pelletu.

Firma powstała w 2008 roku, „DELI” posiada bogatą ofertę handlową obejmującą ponad pięćset produktów asortymentowo związanych z parapetami, obróbkami blacharskimi i akcesoriami do konserwacji kamieni – od zaślepek, po schody i elewacje z granitu.

W ofercie znajduje się również szeroka gama pieców, kominków i kotłów na pellet. Różnorodne zastosowania, wykończenie ze szkła, stali lub ceramiki, bogata paleta kolorów, sprawia, że każdy klient znajdzie rozwiązanie dla swoich potrzeb czy to w firmie czy w domu. Firma „DELI” jest autoryzowanym przedstawicielem wielu liczących się na krajowym rynku producentów. Oferowane wyroby posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Oferowany pellet pochodzi tylko od uznanych dostawców i zawsze posiada certyfikat jakości co powoduje 100% satysfakcję klientów. Firma jest wyłącznym dystrybutorem pelletu firmy Stelmet i Barlinek w Polsce południowo-wschodniej.

Pracownicy posiadają uprawnienia budowlane i wykształcenie budowlane zdobyte na Politechnice Krakowskiej i Rzeszowskiej. Służą profesjonalnym doradztwem technicznym z zakresu budownictwa. Pomagają zarówno w przypadku standardowych jak i nietypowych rozwiązań technicznych.

Uzupełnieniem działalności handlowej jest obróbka blach – cięcie, gięcie i malowanie proszkowe.

Zapraszamy do odwiedzin sklepu w Krośnie – ul. Podkarpacka 2.