Sponsor strategiczny Akademii – PKN ORLEN!

PKN ORLEN od 2018 roku jest sponsorem strategicznym Akademii! Dzięki największej w Polsce firmie byliśmy świadkami wielu emocji podczas międzynarodowych turniejów rozgrywanych w „PROFBUD Arenie”. W cyklu turniejów ORLEN Beniaminek Krosno Cup wzięło udział prawie 3000 dzieci z całej Europy!

orlen_grafika

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. wraz ze spółkami tworzącymi Grupę Kapitałową Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. jest jedną z największych firm rafineryjno-petrochemicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Grupa ORLEN prowadzi działalność na 6 rynkach macierzystych – w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie, Słowacji i w Kanadzie. Koncern posiada sieć ponad 2800 stacji paliw. Oferta Grupy ORLEN to ponad 50 najwyższej jakości produktów petrochemicznych i rafineryjnych, które docierają na 6 kontynentów do ponad 100 krajów. ORLEN nieprzerwanie od kilku lat uznawany jest najcenniejszą marką w Polsce, wycenianą na poziomie 4,7 mld zł. PKN ORLEN jest także jedyną w regionie firmą, która otrzymała już szósty raz z rzędu prestiżowy tytuł The Most Ethical Company, przyznawany przez amerykański Ethisphere Institute.

Sport w strategii sponsoringowej ORLENu odgrywa ważną rolę. Z jednej strony jako największa polska firma, ORLEN odpowiedzialny jest za wspieranie dyscyplin i reprezentacji narodowych, które pozytywnie oddziałują na miliony Polaków, z drugiej ma świadomość jak potrzebne jest promowanie sportu amatorskiego oraz zdrowego i aktywnego stylu życia. Koncern angażuje się także w propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży poprzez wspieranie organizowanych w Polsce imprez sportowych adresowanych do najmłodszych m.in. ORLEN Beniaminek Krosno Cup.