Obozy piłkarskie na obiektach Beniaminka!

Serdecznie zapraszamy drużyny z całej Polski na obozy piłkarskie do Krosna! Organizatorem obozów jest Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno.

obozy_profbudarena1

Zdajemy sobie sprawę, że obecna sytuacja z powodu epidemii jest trudna, jednak wierzymy, że kiedyś to się skończy. Wszyscy wrócimy do normalnego funkcjonowania, a obozy odbędą się bez problemów.

Zapraszamy do treningów na obiektach znanej Akademii w całym kraju! Zapewniamy doskonałe warunki przez cały rok oraz możliwość gry z drużynami Beniaminka! W lecie możliwość treningów na świeżym powietrzu na boiskach z naturalną lub sztuczną nawierzchnią. W zimie treningi odbywają się w „PROFBUD Arenie”, czyli na boisku ze świetną sztuczną nawierzchnią posiadającą certyfikat FIFA 2STAR, boisko pokryte jest powłoką balonową, a więc są to doskonałe warunki do treningu w sezonie zimowym!

Szczegółowa oferta na http://profbudarena.pl/pl/obozy_pilkarskie

Organizujemy obozy już kilka lat. Jesteśmy profesjonalni i doświadczeni. Budujemy naszą markę starannie dbając o każdy szczegół. Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą obozów, która zawiera ciekawe pakiety. Przy większej liczbie osób możliwość negocjacji ceny!

Kontakt
Trener Łukasz Porcek
mail: lukasz.porcek@gmail.com
tel. +48 696 768 888