Pracujemy nad samodyscypliną! Wkrótce wytyczne dla naszych podopiecznych!

beniaminek_trening_w_domu1

Dwutygodniowa przerwa od zajęć szkolnych to okazja aby popracować nad samodyscypliną podopiecznych. Nasi trenerzy przygotowują materiały oraz ćwiczenia dla zawodników i zawodniczek, które będą mogli wykonać w domu, by to co ciężką pracą na treningach, turniejach czy sparingach wypracowaliśmy, nagle nie zanikło. Od swoich trenerów zawodnicy otrzymają specjalną rozpiskę zajęć, tak by ten „wolny” czas jakoś zapełnić oraz wykorzystać efektywnie.

Radosław Gromala (koordynator ds. rozwoju w Beniaminku): „Chcemy stworzyć cały plan, ukierunkowany pod konkretną grupę tak, by zawodnicy mogli kompleksowo popracować w domowym zaciszu. Zajęcia będą mogli wykonać w domu, ewentualnie na podwórku przed domem, więc połączymy przyjemne z bezpiecznym i pożytecznym. Zawodnicy nie tylko będą rozwijać się fizycznie, również przygotowane dla nich zostaną materiały teoretyczne. Zadbamy więc o ciało i o umysł”.

Jednocześnie przypominamy o zachowaniu rozsądku i unikaniu skupisk ludzi oraz stosowaniu się do wytycznych służb sanitarnych. Również przypominamy o zwróceniu uwagi na zachowanie podstawowych zasad higieny.