Beniaminek Soccer Schools otwiera się na Mazowsze!

Miło nam poinformować, że projekt Beniaminek Soccer Schools śmiało się rozwija i otwiera na nowe ciekawe horyzonty. Nowy Oddział BSS powstał w Iłży koło Radomia, gdzie nie brakuje talentów piłkarskich, entuzjastów i pasjonatów futbolu.

beniaminek_ilza1

 

Dominik Rokita (główny manager projektu BSS Iłża): „Z przyjemnością informujemy, że powstała na terenie Iłży Fundacja Iłżecka Akademia Piłki Nożnej o nazwie Beniaminek Soccer Schools Iłża. Chcemy organizować turnieje piłkarskie, obozy sportowe, brać udział w rozgrywkach organizowanych przez PZPN. Jesteśmy szkółką piłkarską mająca na celu rozwój sportowy dzieci i młodzieży przy zachowaniu wysokich standardów szkoleniowych. Celem wdrożenia najwyższych systemów szkolenia podjęliśmy współpracę z Akademią Piłkarską Beniaminek Profbud Krosno, która jest znana zarówno w kraju jak i za granicą – o czym świadczą sukcesy w postaci rewelacyjnych wyników oraz wychowanków debiutujących na stadionach Ekstraklasy.”

Jarosław Kwella (manager Akademii i szef projektu BSS): „Beniaminek Soccer Schools to jeden z naszych projektów z dużym potencjałem. W najbliższej przyszłości chcemy skupić się nad dynamizowaniem projektu i w większym stopniu otworzyć się na potrzeby rynku. Chcemy otwierać nowe oddziały w ciekawych miejscach i z ciekawymi ludźmi.  Najlepszym tego przykładem jest nowo powstały oddział BSS w Iłży. Po stolicy Podkarpacia w Rzeszowie jest to nasz drugi oddział otwarty w systemie franczyzowym. BSS w Rzeszowie pokazał, że był to strzał w dziesiątkę i chcemy to kontynuować dalej, ale mamy też swoje wymagania. Priorytetem jest odpowiedni dobór ludzi do projektu, którzy wykazują się zaangażowaniem i pasją. Będą łączyć odwagę z pozytywną energią do działania.  Mamy wiele możliwości wsparcia tego projektu, by dawać  zaangażowanym dzieciakom i trenerom spore możliwości rozwoju.”