Dzieciaki z Beniaminka zagrały w Festiwalu Piłkarskim!

W niedzielę w „PROFBUD Arenie” w Krośnie odbył się Festiwal Piłkarski dla wszystkich drużyn Beniaminek Soccer Schools i Przedszkoli Piłkarskich. W piłkarskiej zabawie udział wzięły dzieci z roczników 2012, 2013, 2014 i 2015.

festiwal_2

Na turnieju rywalizowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych i w obu oglądaliśmy na murawie po sześć drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Zawody rozgrywane były równocześnie na czterech boiskach. Młodsza kategoria rozgrywała swoje piłkarskie pojedynki na dwóch mniejszych boiskach 3 na 3 zawodników, natomiast starsza kategoria grała 5 na 5 na dwóch większych boiskach. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa, a miał on charakter typowo szkoleniowy i towarzyski. Pomimo tego nie zabrakło walki od pierwszej do ostatniej minuty meczu, wielu wspaniałych akcji i przepięknych bramek.

festiwal_3

Na koniec festiwalu każdy uczestnik otrzymał słodki upominek oraz pamiątkowy medal, który ufundowała „Strefa Medali”! Ich wykonanie stało na najwyższym poziomie i na pewno od kilku dni ozdabiają pokoje naszych zawodniczek i zawodników.

Dziękujemy firmie „Strefa medali” za ufundowanie znakomitych pamiątek dla dzieciaków. Podziękowania również dla licznie zgromadzonych rodzin naszych podopiecznych za kulturalny doping!

Foto: Kamil Biedroń.

festiwal_4