100 drużyn z Polski, Słowacji i Ukrainy zagrało w zimowej edycji turnieju „PROFBUD Arena Cup”!

W dniach 18 stycznia – 15 lutego 2020 roku Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno zorganizowała sześć turniejów „PROFBUD Arena Cup” dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

pac_2020_4

W futbolowej rywalizacji uczestniczyli chłopcy i dziewczęta z polskich klubów, szkółek i akademii piłkarskich z okolic Krosna, ale również całego Podkarpacia, z Małopolski, województwa Świętokrzyskiego, a także zespoły ze Słowacji i Ukrainy. W sumie na murawie w „PROFBUD Arenie” zagrało 100 drużyn, w składach których było blisko 850 dzieci! Rozegrano 353 mecze, a uczestnicy turnieju strzelili ponad 2000 goli!

pac_2020_3

Piłkarskie rozgrywki toczone były w przyjaznej atmosferze i duchu fair-play, a drużyny mogły zagrać w sezonie zimowym na świetnej zielonej murawie w „PROFBUD Arenie”. Podczas ceremonii zakończenia turniejów na wszystkie drużyny czekały upominki i dyplomy, wręczono także nagrody indywidualne, a zawodnicy zespołów z podium otrzymali pamiątkowe medale i statuetki wykonane przez partnera turnieju firmę DECOR.

pac_2020_1

W każdej kategorii wiekowej wybrano „Najsympatyczniejsze drużyny”, dla których nagrodę przygotowała firma CUTLINE, której sportowe gadżety rozlosowano także wśród wszystkich uczestniczących zespołów.

pac_2020_2

Więcej informacji i zdjęć autorstwa naszego fotografa Michała Rysza oraz fotografów z Policealnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie, którzy współpracowali z nami podczas turniejów „PROFBUD Arena Cup” można znaleźć na Facebooku „PROFBUD Areny”

pac_2020_partnerzy