Wyjazd do Krakowa! Sparingi z „Pasami” i mecz Cracovia – Lech Poznań!

Ciekawa niedziela za zespołami Beniaminka PROFBUD Krosno U-15 i U-12. Nasze drużyny udały się do Krakowa, gdzie najpierw rozegrały mecze kontrolne z zespołami Cracovii, a następnie odwiedziły stadion popularnych „Pasów” – na którym „Beniaminki” oglądnęli emocjonujący pojedynek Cracovii z poznańskim Lechem w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy.cracovia_beniaminek_2

Foto: www.cracovia.pl

Sławomir Walczak (trener Beniaminka U-15): „Dobre fragmenty gry w wykonaniu naszej drużyny przeplatane błędami w defensywie – tak najkrócej można opisać spotkanie kontrolne z przedstawicielem Centralnej Ligi Juniorów. W dalszym ciągu duże rezerwy tkwią w fazach przejściowych zespołu. Drużyna w meczu kontrolnym z Cracovią mimo słabszego początku z minuty na minutę grała coraz lepiej, tocząc wyrównany pojedynek.”

cracovia_beniaminek_3

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-12): „Kolejne doświadczenie zebrane, tym razem w Krakowie. Z samej gry mam mieszane odczucia ponieważ część zawodników „nie dojechała na mecz”. Po sparingu odwiedziliśmy stadion przy ul. Kałuży i oglądnęliśmy bardzo ciekawy mecz Cracovii z Lechem Poznań.”