XII Śniadanie Biznesowe Beniaminka

W „Dworze Ostoia” już po raz XII przedsiębiorcy i miłośnicy młodzieżowej piłki nożnej spotkali się na kolejnym Śniadaniu Biznesowym. Gości przywitała Pani Agnieszka Tomaszewska, która jako gospodarz opowiedziała o urokach tego osobliwego miejsca.

IMG_1461

Następnie przedstawiciel firmy MH Group Radosław Krukar przedstawił bardzo ciekawy temat jak można jednocześnie zarabiać, wypoczywać i inwestować. Jak to w zwyczaju bywa później omówiliśmy bieżącą działalność  Akademii, a był to obfity okres m.in. podsumowanie turniejów „PROFBUD Cup”, „ORLEN Beniaminek Krosno Cup” i „PROFBUD Arena Cup”, MVP turnieju w Niemczech, pierwsza bramka w Reprezentacji Polski i wiele innych ciekawych akcji i inicjatyw. Później przedstawiciele Firm mieli możliwość zaprezentowania swojej działalności i zachęcali pozostałych do wzajemnego rozwijania biznesu.

klubbiznesu2020_2

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców dzieci z Akademii posiadających Firmy i osoby prowadzące działalność lub mające kontakty w świeci biznesu do pomocy w tworzeniu Klubu Biznesu Beniaminka, który ma na celu rozwijać „Kopalnię Talentów” w Krośnie, a jednocześnie daje możliwość reklamowania Firmy i nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

„Razem budujemy emocje sportowe”klubbiznesu2020_3 IMG_1466 klubbiznesu2020_1