Jarosław Kwella – wzmocnienie Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD!

Miło nam poinformować, że od stycznia 2020 roku naszą „Kopalnię Talentów” wzmocnił Jarosław Kwella, który objął stanowisko managera Akademii i wspólnie z Markiem Adamiakiem managerem pionu szkolenia i Dyrektorem Grzegorzem Rausem tworzą od stycznia Grupę Zarządczą Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD.

j_kwella

Jarosław Kwella przez dziesięć ostatnich lat mieszkał w Wielkiej Brytanii, gdzie łączył działania biznesowe z pasją do futbolu. Jest założycielem Falcon Golden Goal Academy, która funkcjonowała w kilku angielskich miastach takich jak Bridgwater, Taunton, Bristol, Cambridge oraz Exeter. Jarosław Kwella jest absolwentem AWF Poznań – specjalizacja Trener Piłki Nożnej. Odbył staże w kilku klubach piłkarskich w Europie m.in. w Realu Madryt. W ostatnim czasie odbył wiele kursów i szkoleń o profilu managerskim oraz z zakresu zarządzania, jak również rozwoju osobistego. Ma również przeszłość piłkarską – zaczynał w Mrzeżynie, gdzie grał razem z Grzegorzem Krychowiakiem, potem występował w III-ligowej Kotwicy Kołobrzeg, a jego dalsza droga życiowa skierowała go na studia i do pracy w Anglii, gdzie rozwijał swoje pasje. Na portalu „Weszło Junior” można przeczytać obszerny artykuł o tworzeniu i funkcjonowaniu Akademii w Wielkiej Brytanii: „Podróż w nieznane z piłką przy nodze …”

Jarosław Kwella jako osoba z Grupy Zarządzającej będzie odpowiedzialny razem z Grzegorzem Rausem i Markiem Adamiakiem za strategię i wizję organizacji w długofalowej ocenie. Głównymi zadaniami nowego managera będzie wdrażanie nowych pomysłów związanych z działaniem „PROFBUD Areny”, zarządzanie coraz prężnej rozwijającymi się projektami „Beniaminek Soccer Schools” i „Przedszkoli Piłkarskich”, jak również wsparcie kilku innych strategicznych działań związanych z rozwojem, zoptymalizowaniem i usprawnieniem naszej organizacji.

Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii): „Poznaliśmy się w Anglii podczas gry Beniaminka w turnieju w Bristolu w 2017 roku. Wierzę w teorię przyciągania. Przez ten czas budowaliśmy relacje. Nie tylko ja, ale i inne osoby z Beniaminka. Poznawaliśmy się bardziej i łączy nas bardzo dużo. Podobnie myślimy. To może nawet przyśpieszyło przylot Jarka z rodziną do Polski i tutaj będzie teraz mógł realizować swoje pasje. Beniaminek ma swoje „Dlaczego”, ma obraną drogę, która stopniowo ewoluuje. Jest miejscem dla takich ludzi. Jarka cechuje dobra energia, taki bardziej europejski styl zarządzania i wierzę, że usprawni to nasze działania, doda świeżości organizacji, która nie może stać w miejscu, a ma być otwarta na nowe horyzonty. Mamy tu w Beniaminku wiele utalentowanych osób, a rolą Jarka, Marka Adamiaka i moją jest też tym osobom dawać szansę i pokazywać drogę w procesie szkolenia, relacji, organizacji i biznesu, by nasza „Kopalnia Talentów” mogła dawać radość naszym sympatykom i przede wszystkim dzieciom!”