Zmiany w sztabie szkoleniowym drużyn U-13 i U-12

Nowy rok przyniósł nam zamiany w sztabie trenerskim w grupach starszego bloku szkolenia U-12 – U-15 w Beniaminku, który koordynuje manager Akademii Marek Adamiak. Po 4-letniej pracy z Beniaminka odchodzi trener Kamil Pelczar, któremu dziękujemy za poświęcony czas i rozwój młodych adeptów futbolu w naszej „Kopalni Talentów”.

kamil_pelczar

W Beniaminku trener Kamil dostał szansę realizacji swoich marzeń. Dużo się tu nauczył i wierzymy że będzie o tych korzeniach pamiętał i doceniał, bo to ważne w naszym „Beniaminkowym DNA”. Powodzenia trenerze w dalszej przygodzie i mamy nadzieję karierze trenerskiej. Za wkład włożony w rozwój Beniaminka, drzwi są zawsze otwarte.

m_knap1

Głównym trenerem kategorii U-13 i U-12 jest cały czas trener Marek Adamiak, którego asystentem zostaje trener Mateusz Knap. To trener doskonale znany naszym sympatykom, który wraca po przerwie do naszej Akademii. Pomagamy sobie nawzajem i jest to zgodne z naszymi wartościami w organizacji odnośnie „Drogi Beniaminka” i „Naszego Dlaczego”. We wcześniejszych latach pracy w Beniaminku trener Mateusz Knap wykonał kapitalną pracę na wielu płaszczyznach w organizacji czego efekty widać teraz. Liczymy na kontynuację. Trener Mateusz Knap zastąpi w działaniach Kamila Pelczara. Będzie też wzmocnieniem pionu szkolenia w Beniaminku odnośnie rozwoju. Jego doświadczenie będzie też ważne w strategii działań wielu projektów, jak choćby „Przedszkoli Piłkarskich”, których to Mateusz był przez długi czas koordynatorem. Trener Knap współpracuje również z klubami seniorskimi na szczeblu centralnym pomagając w analizach – co jest również jego pasją. Może i w Beniaminku część tematyki w odpowiednich proporcjach będzie wykorzystana. Przypomnijmy, że Mateusz Knap razem z pionem szkolenia Beniaminka jest twórcą całego modelu gry i pracy w naszej Akademii odnośnie procesu certyfikacji i nie tylko, co tylko pokazuje wartość osoby.

Witamy ponownie na pokładzie trenerze!