Wizyta Dyrektora Akademii Górnika Łukasza Milika i prezent od Arka dla Beniaminka!

Współpraca i wymiana poglądów na temat szkolenia, organizacji pracy, trendów w futbolu, ale także szansa dla kilku zawodników Beniaminka do gry w barwach Górnika. Przede wszystkim podobne działania, wizja pracy nasza w Beniaminku jak i Łukasza Milika Dyrektora Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. „Nic na siłę, ale fajne rzeczy się przyciągają i zawsze miło jest od siebie wzajemnie się uczyć” – mówili przedstawiciele Beniaminka i Dyrektor Górnika Zabrze po dzisiejszym spotkaniu.

milik

Dziękujemy Łukaszowi Milikowi za wspaniały prezent. Koszulka Napoli z autografem Arkadiusza Milika, brata Łukasza zawiśnie u Nas w gablocie na zapleczu „PROFBUD Areny”. Wcześniej Łukasz Milik na czas „PROFBUD Cup” gdzie grał też zabrzański Górnik sprezentował na cel charytatywny trykot Górnika z autografami zawodników Ekstraklasy.

„W barwach Górnika grają zawodnicy którzy nie tak dawno reprezentowali barwy Beniaminka jak Filip Mucha i Kacper Borkowski. Natomiast kilkoma zawodnikami z kategorii U-15 i U-14 Górnik jest zainteresowany, a czas pokaże co się wydarzy w kolejnych miesiącach. Cechuje nas teza że nic nie musimy tylko chcemy. Świadomi jesteśmy swoich plusów i rezerw w strukturze. Najważniejsze są relacje ludzkie” – mówili trenerzy Beniaminka.