Firma „DELI” partnerem Beniaminka!

Miło nam poinformować, że Firma „DELI” została partnerem Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno i będzie pomagała w rozwoju młodych adeptów futbolu. Firma „DELI” jest największą hurtownią parapetów w Krośnie, a ponadto zajmuje się sprzedażą pieców, kotłów i wkładów kominkowych na pellet oraz samego pelletu.

deli

„DELI” posiada bogatą ofertę handlową, obejmującą ponad pięćset produktów asortymentowo związanych z parapetami, obróbkami blacharskimi i akcesoriami do konserwacji kamieni – od zaślepek po schody i elewacje z granitu. W ofercie znajduje się również szeroka gama pieców, kominków i kotłów na pellet. Różnorodne zastosowania, wykończenie ze szkła, stali lub ceramiki, bogata paleta kolorów, sprawia, że każdy klient znajdzie rozwiązanie dla swoich potrzeb czy to w firmie czy w domu. Firma „DELI” jest autoryzowanym przedstawicielem wielu liczących się na krajowym rynku producentów. Oferowane wyroby posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Oferowany pellet pochodzi tylko od uznanych dostawców i zawsze posiada certyfikat jakości co powoduje 100% satysfakcję klientów. Firma jest wyłącznym dystrybutorem pelletu firmy Stelmet i Barlinek w Polsce południowo-wschodniej.

Uzupełnieniem działalności handlowej jest obróbka blach – cięcie, gięcie i malowanie proszkowe.

Zapraszamy do odwiedzin sklepu w Krośnie na ul. Podkarpackiej 2.

pellet